پیروزی پرگل نماینده بابل در روز سقوط خیبر؛

خونه به خونه در واپسین بازی فصل هم تا دقیقه ۹۰ نتوانسته بود از خیبر خرم آباد سه امتیاز را بگیرد تا اینکه روی تعویض خوب نادر دست نشان بازی را برد و خودش را به سه امتیاز دیگر رساند.

به گزارش فرتاک ورزشی، بابلی های بی امید تنها کاری که می توانستند انجام دهند این بود که خیبر خرم آباد را به لیگ پایین تر بفرستند که همین کار را کردند!

گل اول را خیبر زد ولی حمید کاظمی و بعد هم روح الله باقری تیم را پیش انداختند. گل قیچی باقری تماشایی بود ولی لرستانی ها در ۱۰ دقیقه آخر حمله کردند و بازی مساوی شد.

محمدحسین باباگلی جوان که به میدان فرستاده شد، با تک ضربه زیبایش گل سوم خونه به خونه را در دقیقه ۹۰ زد و در اوقات تلف شده نیز حمید کاظمی گل دیگری زد تا فصل را با ۱۵ گل تمام کنند.

در هر صورت این فصل برای خونه به خونه با تک دیدار برگزار نشده مقابل نساجی هنوز به پایان نرسیده ولی جای تیم میان مدعیان محفوظ است، چه فایده که با تمام قابلیت های تیم خونه به خونه باید خود را برای فصل بعدی مهیا کند.

خونه به خونه با این پیروزی و یک بازی کمتر، با 53 امتیاز در رده ششم جای گرفت و خیبر نیز درحالی که امتیازی از این بازی نگرفت، با 34 امتیاز به لیگ دو سقوط کرد.

 

انتهای پیام/