نقل و انتقالات باشگاه گل گهر سیرجان با جذب 16 بازیکن جدید پایان یافت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 تیم فوتبال گل گهر سیرجان که اکنون در اردوی همدان به سر می‌برد، ظرف چند روز آینده به مرکز پزشکی ایفمارک مراجعه خواهد کرد و از بازیکنانش تست پزشکی خواهد گرفت تا در صورت نبود مشکل، بتوانند در لیگ یک برای گل گهر بازی کنند.

باشگاه گل گهر تاکنون بازیکنانی همچون اسماعیل کیانی - آرمان شهدادنژاد - مجید جلالی فر - حامد زمانی - سعید رازانی - رضا درویشی - حسن شوشتری - احمد حسن زاده - میلاد احمدی - احمد الجبوری - محمد غلامی - محسن طرهانی - علیرضا زندوی - علی خسرونژاد - علی قربانخانی و آتیلا ایزدکسب را جذب کرده است و اگر مصدومیت ساق پای مصطفی ماهی نیز حل شود، شمار بازیکنان ورودی این تیم به 17 بازیکن خواهد رسید.

در مقابل، بازیکنانی همچون مهرداد آوخ - اکبر صغیری - محمد خزایی - حمید گلزاری - علی مرزبان - مهدی کربلایی - علی شهسواری - میلاد پورصف شکن - پرویز کریمی و حسین امامیان نیز از جمع آبی‌پوشان سیرجانی جدا شدند و به تیم‌های دیگری پیوستند.

وینگو بگوویچ با در اختیار گرفتن نفرات مد نظرش، می‌توان گفت که آماده مسابقات لیگ یک است و شکی نیست که این گل گهر، یکی از بخت‌های اصلی برای قهرمانی در لیگ یک است و باید دید که بگوویچ روند فوق العاده فصل قبلش را دنبال می‌کند، یا با ستاره‌هایش به چالش می‌خورد!

 

انتهای پیام/