شاگردان صالح‌پناهی گل کاشتند؛

تیم شهرداری تبریز پس از اردوی آماده سازی پیش فصل خود در سرعین و انجام ۲ دیدار تدارکاتی با نساجی مازندران و منتخب اردبیل به تبریز بازگشت و پس از بازگشت و یک جلسه تمرین عصر امروز از ساعت ۱۸:۳۰ در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم آذریورد شاهین دژ رفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 قبل از آغاز این دیدار شاگردان صالح پناهی پس از گرم کردن خود بازی کردن فوتبال درون تیمی را در دستور کار خود قرار دادند دیدار دو تیم با ۶ دقیقه تاخیر از ساعت ۱۸:۳۶ دقیقه آغاز شد.

شهرداری تبریز از همان دقایق اولیه بازی، بازی هجومی و رو به جلویی را به نمایش گذاشت و حریف خود را به لاک دفاعی فرو برد اما دفاع چند لایه حریف کارساز نبود و در همان اوایل بازی بازیکنان شهرداری تبریز با هوش بالا توپ را به کاپیتان خود رساندند و کاپیتان تیم شهرداری رسول پیرزاده با ضربه بسیار عالی و به زیبایی تمام دروازه حریف خود را باز کرد.

انگیزه و دقت بالای بازیکنان شهرداری تبریز باعث می شد که موقعیت ها یکی پس از دیگری روی دروازه حریف ایجاد کنند. در ادامه بازی سرتاسر هجومی شهرداری، رضا نجاری بهترین پلی میکر فصل گذشته لیگ دو در دقیقه "۹" نیمه اول دروازه حریف را باز کرد تا نتیجه ۲ بر ۰ دنبال شود.

دقایقی از گل دوم نگذشته بود که هافبک چپ خلاق و تنومد شهرداری تبریز علی پور محمد در دقیقه "۱۳" نیمه اول گل سوم را برای شهرداری تبریز به ثمر رساند با وجود به ثمر رسیدن ۳ گل اما چیزی از عطش بازیکنان برای گل زدن و میل به بازی هجومی کاسته نمیشد و با انگیزه و دقت مضاعفی بازی را دنبال می کردند که در دقیقه "۳۶" نیمه اول شیرزاد فرید گل چهارم را به ثمر رساند تا شاگردان صالح پناهی با برد پر گل نیمه اول را پشت سر بگذارند/

از نکات قابل توجه این دیدار می توان به حضور دروازه بان تبریزی سابق شهرداری تبریز، تراکتورسازی و گسترش فولاد و فعلی پارس جنوبی جم در استادیوم و تماشای بازی اشاره کرد. در آغاز نیمه دوم صالح پناهی بازیکنان فیکس خود را بیرون کشید و به بازیکنان جوان و آینده دار خود میدان داد در نیمه دوم بازی، بازی متعادل پیش می رفت که پاس زیبای بازیکن شهرداری تبریز به امیر خدایی رسید و امیر خدایی از این فرصت بدست آمده نهایت استفاده را برد و گل را به ثمر رساند اما داور این دیدار گل را به علت موقعیت آفساید مردود اعلام کرد.

در دقیقه "۵۹" نیمه دوم یکی از بازیکنان جوان و زیر ۲۳ سال شهرداری تبریز توانست به اعتماد صالح پناهی جواب دهد و گل پنجم تیم خود را به ثمر برساند و در نهایت بازی با جشنواره گل شاگردان صالح پناهی با نتیجه ۵ بر ۰ به پایان برسد.

 

انتهای پیام/