دیروز نساجی در حضور پر شور هوادارانش که عنوان می شود 7 هزار نفری بوده (حس می کنیم کمی غلو می کنند) به تمرین در ورزشگاه خانگی پرداخت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 کلی چهره‌های شناخته شده اما مکلف به حضور در نساجی آمدند که قاعدتا عاشق این تیم نیستند و پس از چند صباحی، انشالله با موفقیت خواهند رفت منتها خیلی ها که از رکن و خون این تیم نیستند، نبودند!

منطقی هم بود که کسی بی دعوت جایی نرود ولی محمود اسدی عاشق است و یک نساجی چی تثبیت شده که مثل برخی فقط در زمان حضورش حامی این تیم نیست بلکه چه پستی بگیرد و چه نه، همواره هست.

محمود اسدی سال ها بازیکن بوده و مدت قابل توجهی سرپرستی کرده آنهم با تمام توانش ولی ذره ای منت سر تیم نگذاشته و در روز اولین تمرین هم جعبه شیرینی خرید و تقدیمش کرد به فرزاد مجیدی که سرپرست جدید است. کار اسدی دقیقا علت فاصله اش با دیگران را نشان می دهد که نساجی را بخاطر منفعت شخصی نمی خواهد و این بار را باز ثابت کرد.

راستش با اینکه دوستان به شدت از رفتار و گفتار برخی فعالان و مسئولان حاضر در نساجی که رنگ و بوی فخر و غرور دارد خوششان نیامد و دل آزرده شده اند ولی باید حمایت کرد و همراهی و هر چه سختی است به جان خرید تا فصل با بهانه آغاز نشود.

 

انتهای پیام/