رسانه های حاضر در بازی مس کرمان و خونه به خونه به اشتباه نام رامتین سلیمان زاده را به عنوان زننده گل اول تیم مس ثبت کردند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 دیدار دو تیم مس کرمان و خونه به خونه در چهارچوب هفته هفته دوم لیگ یک عصر دیروز در ورزشگاه باهنر کرمان برگزار شد که در پایان 90 دقیقه این بازی دو تیم به تساوی 2-2 رضایت دادند.

از نکات جالب توجه این دیدار درج اشتباه گلزن تیم مس کرمان در رسانه ها بود. بازی برای میزبان خیلی خوب آغاز شد و در دقیقه‌ی 13 بازی و برروی اولین تحرکات جدی مس برروی دروازه‌ی میهمان خود، فرهاد سالاری موفق شد یک ضربه‌ی پنالتی را به سود تیم خود بگیرد. این ضربه را شاهرخ غلامرضاپور به راحتی تبدیل به گل اول بازی کرد تا تیم مس خیلی زود از حریف خود پیش بی‌افتد.

درحالی که شاهرخ غلامرضا پور موفق به گلزنی مقابل خونه به خونه شد، اکثر رسانه ها با درج اشتباه گلزن تیم مس مواجه شدند و با این حال گلزن اول تیم مس سلیمان زاده نبود و غلامرضاپور موفق شد در اولین حضورش با لباس مس کرمان در میادین گل بزند.

رامتین سلیمان زاده بازیکن فصل گذشته خونه به خونه بوده که امسال با لباس مس کرمان به میدان می‌رود و پیش از آغاز این بازی نیز به رسم ادب به سمت بازیکنان و دوستان سابقش رفت و حضورشان در کرمان را به آنها خوش آمد گفت.

 

انتهای پیام/