عصر سه شنبه دو تیم فجر شهید سپاسی شیراز و گل گهر سیرجان ازسری مسابقات هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال کشور مقابل هم صف آرایی می کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فجری ها  هفته گذشته موفق شدند یک امتیاز مقابل تیم آلومینیوم اراک را در حالی که مهمان بودند و در زمین حریف بازی می کردند کسب کنند تا فجر همچنان با علی اصغر کلانتری و سربازهایش به روند خوب و مثبت خود ادامه دهد تا روزنه های امید برای صعود دوباره به لیگ برتر را هم چنان برای خود نگه داشته باشد.

اما در سوی دیگری شاگردان وینگو بگوویچ در گل گهر سیرجان، هفته گذشته نیز به نتایج سینوس وار خود ادامه دادند و در خانه مقابل بادران و شاگردان ربیعی تن به تساوی بدون گل دادند تا این تیم کمی از هدف خود که صعود به لیگ برتر می باشد دور بماند و چشم انتظار هفته های آتی باشد.

نتایج هفته های اخیر نشان از عملکرد خوب فجری ها و افت شاگردان وینگو می دهد و بر روی کاغذ، سپاسی شانس زیادی برای امتیاز گیری دارد اما نیمکت گل گهر مردی را در اختیار دارد که روزهای گرم و سرد زیادی را چشیده و راه پیشرفت و خروج از بحران را به خوبی بلد است.

گفتنی است فجر شهید سپاسی شیراز، با 10 امتیاز از هفت بازی در مکان دهم جدول و گل گهر نیز با همان امتیاز اما به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به فجری ها در مکان نهم جدول رده بندی قرار دارد.

انتهای پیام/