امسال 25امین سال حضور توتی در رُم است و توتی از آرزویش برای قهرمان شدن با این تیم میگوید.

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی / فرانچسکو توتی از سال 1992 وارد تیم اصلی رم شد و این در حالی است که او از سال 1989 در تیم جوانان رم مشغول بود و این فصل او بیست و پنجمین سال حضور خود در رم را آغاز خواهد کرد.

توتی در مصاحبه با شبکه اختصاصی رم در این خصوص گفت: "این اتفاقی فوق العاده است که برای بیست و پنج فصل متوالی فصل و تمرینات را با یک تیم و یک لباس آغاز می کنم. به این موضوع افتخار می کنم. از کودکی دوست داشتم فقط یک لباس را به تن کنم و در نهایت هم به آن دست پیدا کردم. وقتی به گذشته نگاه می کنم افتخارات و جام های زیادی را می بینم که اینجا در کنار بقیه فتح کرده ام اما بعضی افراد می گویند که این جام ها کافی نبوده است.  امیدوارم باز هم بتوانم با رم قهرمانی را تجربه کنم."

فرانچسکو توتی

همچنین توتی در خصوص مشکلی که در میانه فصل با اسپالتی داشت نیز گفت: "ما سخت در حال کار کردن با اسپالتی هستیم و فضای متفاوتی را نسبت به سال های قبل تجربه می کنیم. با یک لبخند و یک گفتگو می توانیم در کنار یکدیگر کار کنیم و ادامه دهیم. "

توتی در خصوص کوین استروتمن نیز گفت: "استروتمن عامل تقویت تیم و یک بازیکن اساسی و مهم برای ما است. او مانند یک رهبر است و نمی خواهد حتی یک جلسه تمرین را از دست بدهد."

با خودم می گفتم مگر می شود با این همه اضافه وزن لاغر شد؟!