دیدار دوستانه ای که شبیه به یک گل بخودی بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم‌های فوتبال تراکتورسازی تبریز و پیکان تهران عصر روز گذشته در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند و درحالی که این بازی تا دقیقه 60 با دو گل به سود تیم تهرانی در جریان بود، به دلیل درگیری بازیکنان دو تیم و متشنج شدن جو ورزشگاه نیمه تمام ماند.

تراکتورسازان  در اولین بازی دوستانه خود در تعطیلات لیگ برتر، با تنشی که در بازی بوجود آمد، متضرر  شدند. چرا که درگیری‌های بوجود آمده در این دیدار ، میزبانی تراکتورسازان برابر پرسپولیس در ورزشگاه اختصاصی را به شدت تحت الشعاع خود قرار داده است.

همچنین در شرایطی که ورزشگاه یادگار امام ره تبریز به احتمال فراوان به دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس نخواهد رسید، به همین علت سرخ پوشان امیدوار هستند تا این دیدار را در ورزشگاه اختصاصی خود برگزار کنند اما با توجه به اتفاقات بازی روز گذشته، اندک امیدی که برای برگزاری دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازان وجود داشت، می‌توان گفت به یأس تبدیل شد.

البته پیش از این اتفاقات نیز پیش بینی می‌شد که شورای تامین شهرستان تبریز با برگزاری این دیدار در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی مخالفت کند و اکنون این مسئله قطعیت بیشتری پیدا می‌کند.

ناگفته نماند مصطفی آجورلو مدیرعامل تراکتورسازان طی نامه‌ای به سازمان لیگ فوتبال کشورمان خواستار برگزاری این دیدار در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی شده است و با این تفاسیر بعید به نظر می‌رسد سازمان لیگ با درخواست تراکتورسازان موافقت کند.

خاطرنشان می‌گردد؛ در حال حاضر پرسپولیس با 10 و تراکتورسازی با 8 امتیاز به ترتیب تیم‌های اول و دوم جدول لیگ برتر فوتبال هستند و به همین دلیل دیدار این دو تیم در هفته پنجم لیگ برتر که روز شنبه 20 شهریور ماه برگزار خواهد شد، از حساسیت بالایی برخوردار است. 

 

انتهای پیام/