دو تیم نساجی مازندران و مس کرمان در هفته ی چهارم لیگ دسته اول فوتبال کشور به مصاف هم می روند.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، دو تیم درحالی به مصاف هم می روند که نساجی مقابل ایرانجوان و در بوشهر متوقف شد و کرمانی ها نیز در دربی کرمان و مقابل گل گهر به تساوی 1-1 رسیدند.

نساجی تیمی که به لطف عباس زاده خوب گل می زند و خوب گل می خورد. محمود فکری تمرینات خوب و بانشاطی را در هفته ی گذشته برای تیم خود تدارک دیده و همه چیز آماده است تا ببرهای مازندران در خانه مقابل مس به برتری برسند.

 

اما آن سوی میدان، مس کرمانی قرار دارد که مانند نساجی خوب گل می زند و خوب گل می خورد. از نقاط ضعف مس می توان به ضعف این تیم در توپ های هوایی اشاره کرد. جایی که اکثر گلهای خورده این فصل این تیم از همین امر به ثمر رسیده و ابراهیم زاده باید فکری در این خصوص بیاندیشد زیرا محمد عباس زاده مهاجم سرزنی است و می تواند بیش از پیش روی دروازه ی این تیم خطرساز باشد.

نکات قابل توجه

*مس کرمان با چهار گل زده و خورده، نوسان خاصی در این خصوص ندارد و می توان گفت که آنها با ثبات ترین تیم ها می باشند.

*در جدول فعلی رده بندری لیگ یک، مس کرمان با تفاضل گل (0) و با سه امتیاز، در جایگاه دوازدهم قرار دارد و نساجی نیز با تفاضل گل (1-) و با چهار امتیاز در جایگاه یازدهم قرار گرفته است.

*از بهترین گلزنان دو تیم نیز می توان به محمد عباس زاده اشاره کرد که با چهار گل زده پیشتاز گلزنان لیگ یک می باشد.

*نساجی هم خوب گل می زند و هم خوب گل می خورد. آنها با زدن 5 گل از بهترین خطوط هجومی برخوردار هستند وبا دریافت شش گل نیز از ضعیف ترین تیم ها در بحث دفاعی می باشند.

ترکیب احتمالی دو تیم

نساجی: علی نعمتی-کاظم حیات منش-حمید نعمتی-مرتضی غلامعلی تبار-میلاد احمدی-عباس یحیی بیگی-میثم کریمی-حسن نجفی-محمد قاسمی نژاد-امین شجاعیان-محمد عباس زاده

مس کرمان: آرمان شهداد نژاد، بهنام داداش وند ، مجید ایوبی، احمد زنده روح، فرزاد حسین خانی ، مهدی دغاغله ، فرشید علیزاده، حامد محمودی، سجاد اژدر، علیرضا قاسمی و وحید اسماعیل بیگی

 

کوبل داوری این دیدار برعهده ی بیژن حیدری – جواد مداح – جواد قنبریان و مصطفی بینش می باشد و ناظر این دیدار نیز حسین عسکری است.

گفتنی است این دیدار راس ساعت 17:15 در ورزشگاه شهید وطنی برگزار خواهد شد.

نویسنده: "حسین پنبه کار"

 

انتهای پیام/