دو تیم پارس جنوبی جم و خونه به خونه در هفته ی چهارم لیگ دسته اول فوتبال کشور به مصاف هم می روند.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، دو تیم درحالی به مصاف هم می روند که پارس جنوبی مقابل آلومینیوم اراک متوقف شد و بابلی ها نیز در خانه و مقابل بادران به تساوی 2-2 رسیدند.

این بازی یکی از حساس ترین دیدارهایی است که در هفته چهارم برگزار می شود به این دلیل که هر دو تیم 7 امتیازی هستند. با این تفاوت که تیم پارس جنوبی جم تا اکنون گلی را دریافت نکرده است. می شود به این بازی لقب فینال زودرس و حتی بازی 6 امتیازی هم داد. طبیعتا پارس جنوبی جم تلاش خواهد کرد در این بازی خانگی حساس پیروز از میدان خارج شود. برنامه ای که در دستور کار تیم خونه به خونه هم قرار دارد. این تیم با در اختیار داشتن دو مهاجم آماده یعنی حمید کاظمی و روح الله باقری امیدوار به عبور از سد دفاعی تیم میزبان یعنی پارس جنوبی جم است.

 

نکات قابل توجه

*پارس جنوبی جم در سه بازی گذشته بدون گل خورده عمل کرده است و از این نظر بهترین خط دفاعی لیگ یک را دارا می باشد.

*در جدول فعلی رده بندری لیگ یک، پارس جنوبی با تفاضل گل (2+) و با هفت امتیاز، در جایگاه چهارم قرار دارد و خونه به خونه نیز با تفاضل گل (2+) و با چهار امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفته است.

*این دیدار اولین تقابل رسمی بین دو تیم محسوب می شود.

*محسن فروزان به دلیل پارگی مینیسک پا در این بازی غاب است.

*پارس جنوبی در سه بازی فقط دو گل به ثمر رسانده است که این آمار برای تارتار می تواند نگران کننده باشد.

*خونه به خونه 5 گل تا کنون زده است و میانگین 1/4 گل زده در هر بازی را به نام خود ثبت کرده است.

*خونه به خونه در سه بازی اخیر سه گل دریافت کرده است. یعنی هر بازی یک گل.

*حمید کاظمی و روح الله باقری دو مرد دو گله ی خونه به خونه هستند که می توانند عصای دست مرزبان در این بازی باشند.

ترکیب احتمالی دو تیم

پارس جنوبی: محمدعلی رمضانیان-کیوان وجدانی-اصغر نصیری-مهدی حقی-میثم آقایی-محمود خمیسی-میثم تیموری -مجتبی لطفی-علی امیری-حسن پور امینی -محمد حسین مهر آزما

خونه به خونه: حسین نائیجی-مصطفی هاشمی-امیرحسین فشنگچی-حنیف عمراه زاده-رامتین سلیمان زاده-مازیار زارع-محمد علیزاده-عباس محمدرضایی-مهدی خیری-سعید صادقی-حمید کاظمی

 

کوبل داوری این دیدار برعهده ی پیروز سیف اله پور – محمدرضا امینی – فرهاد مروجی و جواد رحیم زاده می باشد و ناظر این دیدار نیز سعید بطحائی است.

گفتنی است این دیدار راس ساعت 17:30 در ورزشگاه تختی جم خواهد شد.

نویسنده: "حسین پنبه کار"

 

انتهای پیام/