دو تیم فجرسپاسی شیراز و راه آهن تهران در هفته ی چهارم لیگ دسته اول فوتبال کشور به مصاف هم می روند.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، دو تیم درحالی به مصاف هم می روند که فجر مقابل نفت م. سلیمان متحمل شکست شد و راه آهن نیز در خانه و مقابل مس رفسنجان به برتری 2-0 رسید.

فجر سپاسی شیراز این فصل شروع خوبی نداشته است. دو شکست و یک تساوی حاصل تلاش این تیم در سه هفته ابتدایی بوده و طبیعتا نمی تواند عملکرد خوبی باشد. طبیعی است در چنین شرایط فجر سپاسی همه توان خود را در بازی با راه آهن بکار گیرد و به نتیجه ای غیر از پیروزی راضی نشود. در نقطه مقابل راه آهن بعد از شکست هفته ابتدایی در برابر گل گهر خود را پیدا کرده و با کسب چهار امتیاز نشان داده می تواند یک تیم محکم در فصل جاری باشد. نقطه اشتراک دو تیم در فصل جاری مشکلات مالی است که بی شک تلاش های فنی را تحت الشعاع قرار خواهد داد.

 

نکات قابل توجه

*صالح خلیل آزاد دروازه بان باتجربه فجری ها نتوانسته از تجربه اش در درون دروازه ی این تیم استفاده کند و آمار ضعیف شش گل در سه بازی را به نام خود ثبت کرده است یعنی هر بازی دوگل.

*در جدول فعلی رده بندری لیگ یک، راه آهن با تفاضل گل (0) و با چهار امتیاز، در جایگاه دهم قرار دارد و فجر نیز با یک امتیاز در جایگاه هفدهم قرار گرفته است.

*فجر گرچه در سه بازی سه گل زده است اما پاشنه ی آشیل این تیم هم خط دفاعی اش است و هم خط حمله اش که بسیار ضعیف عمل کرده اند.

*طلسم گل نزدن های راه آهنی ها هفته ی گذشته شکسته شد و آنها در هفته ی سوم استارت خود را به عنوان یک مدعی زده اند.

*راه آهن تیم باسباطی بوده و در ازای دو گلی که در هفته ی اول دریافت کرد، در هفته ی سوم آن دو گل را جبران کرد و حال خود را در زمره ی مدعیان این لیگ می بیند..

ترکیب احتمالی دو تیم

فجرسپاسی: صالح خلیل آزاد‌ - سید محمد حسینی - رضا مرادی - ایمان سلیمی - علی مصلی - امین فیاض بخش - احسان جودکی - امین مشایخ‌ - علی فتحیان - سعید زارع و میلاد صارمی

راه آهن: وحید عزیزی-هادی شکوری- علی اکبر فرهنگ- میلاد ابطحی-سجاد جوادی- کیانوش میرزایی-جواد مولایی- محمد شاه محمدی- مهران موسوی- اویس کردجهان و حمید طاهری فرد

کوبل داوری این دیدار برعهده ی حسن اکرمی – حمزه علی سلیمی – جلیل شعرانی و مهدی نجار می باشد و ناظر این دیدار نیز علیرضا کهووری است.

گفتنی است این دیدار راس ساعت 17:30 در ورزشگاه حافظیه خواهد شد.

 

انتهای پیام/