دو تیم استقلال اهواز و فولاد یزد در هفته ی چهارم لیگ دسته اول فوتبال کشور به مصاف هم می روند.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، دو تیم درحالی به مصاف هم می روند که استقلال اهواز در خارج از خانه مقابل اکسین شکست سنگینی متحمل شد و فولاد نیز در یزد و مقابل ملوان به تساوی 0-0 رسید.

استقلال اهواز با سه شکست متوالی روزهای بحرانی را در همان هفته های آغازین پشت سر گذاشته است و در صورت تداوم این روند بی شک یکی از سه کاندیدای سقوط خواهد بود. هر چند فرصت برای جبران برای این تیم  و همه تیم هایی که در هفته های ابتدایی امتیاز از دست داده اند وجود دارد.

 

بازی با فولاد یزد فرصت خوبی است که این تیم امتیاز دشت کند و به طور رسمی وارد جدول بازی ها شود. با این توضیح که فولاد یزد هم به ضعف حریف خود آشناست و می کوشد از این بازی دست پر میدان را ترک کند. فولادی که تا به این جای کار پیروز نشده است.

نکات قابل توجه

*استقلال اهواز در سه بازی گذشته ی خود نتوانسته گلی را به ثمر برساند و همین امر آنها را ضعیف ترین خط حمله ی لیگ کرده است.

*در جدول فعلی رده بندری لیگ یک، خیبر با تفاضل گل (7-) و با صفر امتیاز، در جایگاه هجدهم قرار دارد و فولاد یزد نیز با تفاضل گل (1-) و با دو امتیاز در جایگاه سیزدهم قرار گرفته است.

*استقلال اهواز تنها تیم لیگ یکی است که تاکنون گلی نزده است.

*هر دو تیم در بازی گذشته ی خود موفق به گلزنی نشده اند.

ترکیب احتمالی دو تیم

استقلال اهواز: رضا جبارنژاد-رحیم آلبوغیش-سید دانیال موسوی-مصطفی کیانی-حمداله ابدام-مصیب جمعه زاده-معین راشدی-جابر یوسفی-محمد جواد کردونی-فلاح طرفی-حمید جرفی

فولاد یزد: ایمان نخودساز، نعمت بخشی پور،علیرضا بیک زاویه، سید رضا طلبه، حامد حیدری،محمود شبان، مهران درویش، سید محمدعلی حسینی، رضا نبی زاده، علیرضا صبوری، حسین قهارپور 

 

کوبل داوری این دیدار برعهده ی حسین زمانی – امراله طراح – محسن بابایی و علی ابراهیمی می باشد و ناظر این دیدار نیز علیرضا رجبلو است.

گفتنی است این دیدار راس ساعت 18 در ورزشگاه تختی خواهد شد.

نویسنده: "حسین پنبه کار"

 

انتهای پیام/