سرمربی تیم ستارگان ایران گفت: اگر من علی پروین اینها را بیاورم و پول خرج کنم و 500 میلیون تومان هم گیرم بیاید عیبی دارد؟

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشیُ درباره حضورش روی نیمکت در بازی ستارگان اظهار داشت: خوشحال هستیم که بعد از 6،7 ماه دور هم جمع شدیم. البته از یکسری مسائل دلگیر هستیم. من می گویم که وقتی کسی می خواهد خداحافظی می کند یا تیمی می خواهد به اینجا بیاید باید همه دست به دست هم بدهیم و همه کمک کنیم تا بازی خوبی از آب در بیاید. من اینجا این را به شما می گویم. قبل از این هم 10 بار دیگر گفته ام که در مسائل مالی این تیم ها دخالتی نمی کنم و نمی خواهم دخالت کنم ولی دوست دارم حمایت بشوند. 

وی ادامه داد: الان سفر این تیم دو میلیارد تومان هزینه داشته است. یعنی اینها یک میلیارد تومان گرفته اند تا بازی کنند، 400 میلیون تومان پول بلیت آنها شده و 400 میلیون تومان هم پول اقامت آنها شده است.  حالا اگر من علی پروین اینها را بیاورم و پول خرج کنم و 500 میلیون تومان هم گیرم بیاید عیبی دارد؟ چه عیبی دارد. چرا ما باید بخیل باشیم.

پیشکسوت پرسپولیس درباره شرایط بازیکنان تصریح کرد: آن دفعه ما آدم زیاد دعوت کرده بودیم. این دفعه سعی کردیم نفراتی که برای این بازی دعوت کرده ایم تعدادشان را جمع و جورتر کنیم. نه اینکه همه شان آماده باشند. همین که چاق نباشند خوب است. چون تلویزیون بازی را مستقیم نشان می دهد بد است برای ما که بازیکنان ما چاق و شکم گنده باشند. یک کاری کرده ایم که بازیکنان شرایط بهتری داشته باشند.

پروین درباره حضور علی کریمی در این بازی اذعان داشت: او دیروز آمده بود و آماده هم بود. انشاالله ببینیم امروز چه می شود. انشاالله به امید خدا از آن دریبل هایش هم بزند. من چون خودم آدم دریبل زن بودم از فوتبالیست های دریبل زن خوشم می آید.

 

 

 

انتهای پیام/