هواپیمای حامل بازیکنان راه‌آهن که مقصدش شیراز بود، در جریان این سفر دچار نقص فنی و ناچار به بازگشت به فرودگاه مهرآباد شد.

،

بازیکنان تیم فوتبال راه‌آهن قرار بود امروز با پرواز هواپیمایی زاگرس به شیراز سفر کنند که ابتدا این پرواز به دلیل نقص فنی هواپیما رفع شد و پس از تأخیری طولانی‌مدت مسافران و بازیکنان راه‌آهن دوباره سوار هواپیما شدند تا این پرواز انجام شود اما بعد از 20 دقیقه پرواز هواپیما دوباره به دلیل نقص فنی مجبور به بازگشت به فرودگاه مهرآباد تهران شد که این مسأله باعث وحشت بسیاری از مسافران شد و در نهایت با مهارت خلبان پرواز به زمین نشست اما شماری از مسافران از جمله 6 بازیکن تیم راه‌آهن به خاطر وحشت زیاد حالشان خراب شد.

مهدی یکتا مدیر رسانه‌ای راه‌آهن با تأیید این اخبار  گفت:"  واقعاً خدا به ما رحم کرد و به جوانی این بازیکنان رحم کرد که هواپیما توانست در فرودگاه فرود بیاید. ما از مسئولان سازمان لیگ درخواست داریم تا دیدار ما با فجر سپاسی به تعویق بیفتد زیرا شرایط روحی چند بازیکن ما اصلاً مناسب نیست و بازیکنان به خاطر وحشت از سقوط در شرایط نامساعدی به سر می‌برند. ضمن اینکه ما هنوز نتوانسته‌ایم به شیراز سفر کنیم امیدوارم دیدار ما با فجر سپاسی به تعویق بیفتد. حتی کاپیتان پرواز به ما گفت من در 19 سال تجربه خلبانی‌ام چنین چیزی را ندیده بودم."

دیدار راه‌آهن و فجر فردا باید در شیراز و در هفته لیگ چهارم دسته اول برگزار شود.

 

انتهای پیام/