سرمربی تیم استقلال امروز (پنجشنبه) به فیلمبرداری تصویربرداران اسپانسر این باشگاه که اپراتور یک شرکت تلفن همراه است اعتراض کرد و از آنها خواست تا فایل‌های موجود در دوربینشان را پاک کنند.

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی،تیم فوتبال استقلال از ساعت 17:45 دقیقه امروز در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برنامه‌های آماده‌سازی خود را پیگیری کرد.

در تمرین امروز حواشی داشت که در زیر می‌خوانید.

* با توجه به برگزاری یک مسابقه دوستانه در ورزشگاه آزادی، تماشاگران در حال تردد در زمین شماره 2 ورزشگاه و زمین اصلی این مجموعه بودند و به همین علت نزدیک به 100 هوادار در محل تمرین آبی‌پوشان شرکت کردند.

* چند تن از هواداران استقلال بنری را آورده بودند که روی آن نوشته شده بود «چه ببری، چه ببازی، استقلال هوادارتیم»

اعتراض منصوریان به فیلمبرداری از تمرین استقلال

* بهتاش فریبا در محل تمرین امروز آبی‌پوشان حاضر شد اما نصرالله عبداللهی غایب بود.

* بهنام برزای که طی چند روز گذشته دچار آسیب‌دیدگی بود امروز به محل تمرین آبی‌پوشان آمد و به صورت اختصاصی زیر نظر مربی بدنساز تیمش تمرین کرد.

* دروازه‌بانان تیم استقلال امروز با لباس‌های جدید و متحدالشکل که به رنگ طوسی بود تمرین کردند.

* هرایر مگویان به دلیل سفر به ارمنستان و یعقوب کریمی به دلیل آسیب‌دیدگی در تمرین امروز استقلال حضور نداشتند.

* علیرضا منصوریان امروز مثل روزهای گذشته برنامه‌های تاکتیکی تیمش را زیر نظر گرفت و خودش در کنار شاگردانش پا به توپ شد. سرمربی تیم استقلال که کار با هافبک‌ها را به همکارانش سپرده بود تمرین حمله و دفاع را برای بازیکنان در نظر گرفت و روی این برنامه‌ها تأکید زیادی به مهاجمان برای زدن ضربات آخر و همچنین مدافعان برای نحوه دفاع کردن داشت.

وی در اواسط تمرین متوجه شد که یک دوربین مشغول فیلمبرداری از نحوه تمرینات تیمش رفت که با ناراحتی به سمت آنها رفت و خطاب به تصویربردار گفت «شما رسماً داری از تمرینات تیم من فیلمبرداری می‌کنی که این کار اصلاً درست نیست» فیلمبردار مربوطه که مربوط به اسپانسر باشگاه استقلال بود اعلام کرد که این دوربین برای اپراتور تلفن همراه است که منصوریان با عصبانیت گفت ما اصلاً 3090 نمی‌خواهیم، همه فیلم‌ها را پاک کن. البته در ادامه منصوریان از مدیر روابط عمومی استقلال خواست دوربین این دو تصویربردار را چک کرده و فیلم‌های آنها را پاک کند.

* امین حاجی محمدی که روز گذشته دچار آسیب‌دیدگی شد امروز در کنار سایر بازیکنان استقلال تمرین کرد.

* در اواخر تمرین امروز تیم استقلال تماشاگران علیرضا منصوریان را دوره کرده و با وی عکس یادگاری انداختند.

تیم فوتبال استقلال فردا مجدداً از ساعت 18 در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی تمرینات خود را پیگیری خواهد کرد.

 

انتهای پیام/