هفته چهارهم رقابتهای لیگ یک روز جمعه برگزار می شود و راه آهن در شیراز مهمان فجر سپاسی خواهد بود.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، این بازی را حسن اکرمی – حمزه علی سلیمی – جلیل شعرانی – مهدی نجار وبا  نظارت  داوری: علیرضا کهوری قصاوت خواهد کرد روز جمعه 5 شهریور ازساعت ۱۷:۴۵ در ورزشگاه حافظیه برگزار خواهد شد.

راه آهن  بعد از برد با ارزش خانگی مقابل تیم مدعی مس رفسنجان با هدف کسب نتیجه مناسب و ادامه روند خوب بدون محروم و مصدوم به مصاف حریف خود خواهد رفت.

جدال راه آهن  سالهاست که با  نمایندگان  شیراز  درمقاطع مختلف از جذابیت بسیاری برخوردار است و همین امر میتواند انگیزه خوبی دربین دوتیم برای نمایش جذاب باشد.

راه آهن که فصل قبل درروز آخر وباشکست از پرسپولیس به لیگ دسته اول سقوط کرد به مصاف فجری میرود بعد اینکه فصل قبل و در هفته آخر تنها به یک تساوی مقابل نفت آبادان نیاز داشت تا راهی لیگ برتر شود ولی شکست خورد تا آبادانی ها به جای فجر راهی لیگ برتر شود تا مجددا در این فصل در لیگ یک حضور داشته باشد.

در این فصل کلانتری که سرمربی سپاسی در فصل قبل بود از این تیم جدا شد و راهی مس رفسنجان شد و بهرام شفیعی و مهرداد کریمیان دو بازیکن سابق این تیم هدایت سپاسی را برعهده گیرند و در این فصل هم با اتکا به جذب سهمیه سرباز تیم خوب و مدعی را بتوانند ببندند و در هفته اول مقابل مس در کرمان به تساوی ۲-۲ رسیدند.نتیجه ای که شاید اگر  باصفا بازیکن تاثیرگذار این تیم در نیمه اول اخراج نمیشد و پنالتی خود را در نیمه اول از دست نمیدادند میتوانستند در کرمان برد با ارزشی را کسب کنند.

این تیم همانند راه آهن  تمرینات اماده سازی خود را دیر شروع کرد و وضعیت مشابه هم دارند ولی دو عامل جوانی و همچنین میزبانی شاید کمی کفه ترازو را برای این تیم سنگین تر می کند ولی قطعا راه آهن  و بازیکنان با تجربه آن به همین راحتی اجازه نخواهند داد تا سپاسی بتواند در این بازی به برتری برسند.

صالح خلیل آزاد،سعید زارع،امین مشایخ،ایمان باصفا و محسن فیاض بخش از سرشناس ترین بازیکنان این تیم هستند که البته مهدی کریمیان  به دلیل مصدومیت که  در چندبازی قبلی غایب بزرگ این تیم  بود به بهبودی کامل دست پیدا نموده است ومیتواند ازاین بازی کاکوهای شیرازی را همراهی نماید.

نویسنده: "علی اکبر زارعی"

 

انتهای پیام/