فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، از حضور دو بازیکن رئال در بین سه نامزد نهایی بهترین بازیکن فصل اروپا، ابراز خشنودی کرد.

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی، امشب در مراسم قرعه کشی رقابت های لیگ قهرمانان، جایزه بازیکن فصل اروپا هم اهدا شد و رونالدو با پشت سر گذاشتن گرت بیل و آنتوان گریزمان، توانست به این عنوان دست پیدا کند.  فلورنتینو پرز با ابراز خشنودی از حضور دو بازیکن رئال در بین سه نامزد نهایی، رونالدو را بهترین بازیکن دنیا توصیف کرد.

 

او به خبرنگاران گفت:" از اینکه دو بازیکن رئال مادرید در جمع سه نامزد نهایی مرد سال اروپا حضور داشتند بسیار خوشحالم. از دیدگاه من، رونالدو بهترین بازیکن دنیاست و به شایستگی بهترین بازیکن فصل اروپا شد. او فصل فوق العاده ای با رئال و تیم ملی پرتغال پشت سر گذاشت.

 

RRwK2WCTmJUK

 

بیل نیز سه سال است که به رئال آمده و تا بدینجا دو قهرمانی در چمپیونزلیگ کسب کرده است.  او با ولز نیز به نیمه نهایی یورو 2016 رسید و اینکه بیل در بین سه نامزد نهایی قرار گرفت، نشانگر فصل فوق العاده ای بود که پشت سر گذاشت."

 

تمدید با رونالدو:" همه دنیا در مورد تمدید قرارداد رونالدو حرف می زنند. او می خواهد فوتبالش را در رئال تمام کند و ما هم چنین خواسته ای داریم. خیالمان از این بابت راحت است و مطمئنیم که رونالدو سال های زیادی رهبر و نماینده رئال خواهد بود."


منبع: ورزش سه

انتهای پیام/