استقلال تهران با داشتن مهره های تاثیرگذار که تعداد آنها هم کم نیست، شرایط مناسبی ندارد اما شاید کاوه بتواند در این زمینه نجات دهنده استقلال و منصوریان باشد.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، استقلال تهران را باید یکی از پرمهره ترین تیم های لیگ شانزدهم دانست که قبل از آغاز مسابقات، همه از این تیم به عنوان تیمی رویایی با بازیکنان بزرگ نام می بردند.

اما در بین تمام بازیکنان که در این تیم بودند یا به این تیم پیوستند، انتقال یک بزایکن با سر و صدای فراوانی همراه بود و آن کسی نبود جز کاوه رضایی بازیکن کرمانشاهی که در تیم ذوب آهن اصفهان توپ می زد و ستاره این تیم و عصای دست گل محمدی بود.

کاوه قبل از آمدنتش به استقلال قرار بود سر از پرسپولیس در بیاورد و با این تیم تا آستانه عقد قرارداد هم پیش رفت ولی در نهایت این اتفاق نیفتاد تا او به استقلال بیاید و رویاهای خود را در این تیم دنبال نماید.

کاوه در چهار بازی گذشته در تیم کم فروغ منصوریان، یکی از بهترین ها بود اگرچه او تا اوج فاصله دارد و این هم به این دلیل است که هم تیمی هایش هنوز به آن آمادگی دلخواه نرسیده اند تا کاوه هم خود را بتواند نشان دهد ولی آن چه که مسلم است این می باشد که کاوه رضایی این قدر توانایی دارد که بتواند نجات دهنده استقلال  از بحران به وجود آمده باشد و تنها نیاز به کمی زمان دارد که شاید اوج آن در دربی بزرگ پایتخت باشد. 

 

انتهای پیام/