سرمربی رئال مادرید بازی برابر سلتاویگو را سخت توصیف کرد و به ستایش از عملکرد شاگردانش پرداخت.

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی،رئال مادرید در هفته دوم رقابت های لیگا میزبان سلتاویگو بود. شاگردان زیدان با وجود آنکه میزبان این دیدار بودند اما به سختی توانستند به پیروزی برسند. این دیدار در نهایت با پیروزی 2 بر یک رئال مادرید به پایان رسید.

زین الدین زیدان بازی برابر سلتاویگو را سخت توصیف کرد و از عملکرد شاگرداش راضی است. او در نشست خبری بعد از بازی،‌ گفت: قبل از هر چیزی باید بگویم که از این پیروزی بسیار خوشحال هستم. بعضی قبل از بازی بر این باور بودند که چون در خانه بازی می‌کنیم کار آسانی برابر سلتاویگو داریم اما اصلا این‌گونه نبود و بازی سختی برابر حریف داشتیم. با وجود آنکه سلتاویگو بسیار خوب ظاهر شد اما ما هم عملکرد خوبی از خود نشان دادیم و می‌توانم بگویم که از عملکرد بازیکنان راضی هستم و با شایستگی این پیروزی را به دست آوردیم.

سرمربی رئال مادرید همچنین اضافه کرد: سلتاویگو نشان داد که تیم خوبی است و به راحتی نمی توان برابر آنها به پیروزی رسید. رئال مادرید باید در دیدارهای سخت توانایی خود را نشان دهد و خوشحالم که در یکی از دیدارهای سخت خود توانستیم به پیروزی برسیم و بازی را به سود خود به پایان رسانیم.

آلوارو موراتا،‌ زننده گل نخست رئال مادرید در این دیدار بود. زیدان به ستایش از این بازیکن جوان پرداخت و گفت: از موراتا انتظار زیادی دارم. او در دیدار برابر سلتاویگو خوب بازی کرد و توانست گل نخست را هم به ثمر رساند. او می توانست بیشتر از یک گل به ثمر رساند. از عملکرد او رضایت دارم. موراتا را تعویض کردم چرا که براین باور بودم ماریانو هم می تواند به تیم کمک کند.

زیدان ادامه داد: نمی توان انکار کرد که بازی بسیار سختی برابر سلتاویگو داشتیم. حریف بیشتر از آن چیزی که انتظار داشتیم ظاهر شد و ما را اذیت کرد. آنها در کار هجومی خوب بازی کردند و باید بگویم که بازی سختی را پشت سرگذاشتیم.

سرمربی رئال مادرید در پایان سخنان خود درباره این سوال تکراری که آیا خامس رودریگز در رئال مادرید می ماند یا جدا می شود؟ این گونه پاسخ داد: خامس در دیدار برابر سلتاویگو عملکرد خوبی از خود نشان داد و خوب ظاهر شد. این بازیکن را حفظ خواهیم کرد و اجازه جدایی را به او نمی‌دهیم. رودریگز خوب بود و به او نیاز دارم.

 

انتهای پیام/