مدیر فنی تیم اکسین البرز معتقد است که بازیکنان اکسین در بازی با خیبر لرستان مردانه جنگیده و پیروز شده‌اند.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، علی لطیفی پس از پیروزی 2 بر 1 تیمش مقابل خیبر خرم آباد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنیم که توانستیم سه امتیاز باارزش بگیریم. همه بچه‌ها بامعرفت بودند و به معرفت و غیرت آنها تبریک می‌گویم. آنها مردانه جنگیدند و توانستند مردانه هم پیروز شوند.

وی افزود: با توجه به اینکه در آستانه شروع مسابقات جابه جایی هایی داشتیم و چند بازیکن به تیم اضافه شد اما با همدلی که بین بازیکنان و کادر فنی وجود دارد شروع خوبی داشته ایم و توانسته ایم صدرنشین شویم.

پیشکسوت باشگاه استقلال ادامه داد: از هفته ششم به بعد بازی ها وارد فاز جدیدی خواهد شد و باید تلاش بیشتری داشته باشیم تا بتوانیم صدرنشینی مان را تثبیت نماییم.

لطیفی با تمجید از برادران طاهری پور بیان نمود: حمایت همه جانبه دکتر طاهری پور و برداران ایشان از تیم اکسین قابل تحسین است و به جرات می گویم در طول دوران فوتبالی ام همچین حمایتی را ندیده ام . انشاله با صعود به لیگ برتر زحمات این عزیزان را جبران کنیم.

سرمربی فصل گذشته اکسین اذعان داشت: پس از قهرمانی با اکسین پیشنهادات خوبی از تیمهای ریشه دار لیگ یکی داشتم اما مردانگی و معرفت برادران طاهری پور و همچنین علاقه ام به باشگاه اکسین البرز باعث شد پیشنهادات بسیار خوب مالی این تیمها را رد کنم .

وی در خصوص سمت جدیدش در این باشگاه بیان نمود: اتفاق خاصی رخ نداده است و همانطور که من فصل پیش سرمربی و  فیروز کریمی مدیر فنی تیم بودم این فصل جای خود را عوض کرده ایم و استاد بنده سرمربیگری تیم را بر عهده گرفته و من به عنوان مدیر فنی در خدمت تیم هستم.

لطیفی  در پایان افزود: در باشگاه اکسین سمت افراد مهم نیست و هدف مهم است ،انشاله همه دست به دست می دهیم تا اکسین لیگ برتری شود.

 

انتهای پیام/