با توجه به مشکلات اخیر در موانع اقتصادی؛

باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه ای از هواداران خواست فعالیت تجاری باشگاه خود در قالب سامانه حامی این باشگاه را تبلیغ کنند.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این بیانیه آمده است؛

این روزها باشگاه محبوب شما با همه گونه اعمال فشار در ابعاد گوناگون روبرو است. این فشارها و هجمه‌ها در بعضی موارد شریان اقتصادی و مالی باشگاه را هدف قرار داده است اما اگر هواداران به یاری باشگاه و تیم محبوبشان بیایند، پرسپولیس را از رویارویی با تمامی این حوادث و برنامه ریزی‌ها باکی نخواهد بود.

سال گذشته با حمایت هواداران از فعالیت تجاری باشگاه که از طریق عضویت در سامانه پیامکی 3090 روی داد، توانستیم بر مشکلات بسیاری فائق بیاییم و در کنار پرداخت‌های مناسب به بازیکنان، این حضور یاری رسان باشگاه در فصل نقل و انتقالات شد. پرسپولیس بزرگ  به این ترتیب با تکیه بر خیل عظیم هوادارانش برابر همه آنهایی که خواهان زانو زدن این باشگاه بودند  مثل همیشه سینه ستبر کرد و ایستاد.

 

در روزهای گذشته، شاهد آن بودیم که حتی موج سازی علیه باشگاه نیز ابعاد تازه‌تری یافته است. شایعه قطع همکاری با سامانه پیامکی 3090 بی تردید در راستای ترویج عضویت هواداران در دیگر سامانه‌ها و وارد آوردن فشار به باشگاه برای دست کشیدن از منافع پرسپولیس بزرگ  صورت گرفت.

پرسپولیس در این جدال نابرابر متکی به هواداران خود است. سامانه 3090 بخشی جدا از پرسپولیس نیست که بخواهیم با آن قطع همکاری کنیم. بخشی از این سامانه متعلق به خود پرسپولیس است و در اینجا صحبت از یک اسپانسر نیست بلکه سخن از فعالیت تجاری مشترک در میان است که پرسپولیس در آن حضور مستقیم دارد و در سود و زیان این فعالیت تجاری، شریک خواهد بود.

بر این اساس از هواداران تقاضا می‌کنیم نه تنها با عضو شدن در این سامانه  از طریق ارسال عدد 6، از تیم خود حمایت کنند، بلکه با توجه به تحریم صورت گرفته از سوی بعضی رسانه‌های فراگیر علیه باشگاه و فعالیت اقتصادی آن که به منظور تبلیغ دیگر سامانه‌ها صورت می‌گیرد.، هر هوادار خود در نقش رسانه‌ای باشد که دیگر هواداران را ترغیب به حضور در این فعالیت باشگاه می‌کند.

به امید آنکه با حضور مؤثر و حماسه ساز شما در ورزشگاه‌ها و این سامانه، نه تنها قهرمانی لیگ را تقدیم شما کنیم، بلکه بار دیگر نعره شیرهای سرخ ایران در آسیا طنین انداز شود.

 

انتهای پیام/