سرمربی صبای قم اعلام کرد بازیکنی از این تیم جدا نشده و خرید جدیدی هم نداشتند.

به گزارش رویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، صمد مرفاوی در مورد شرایط صبا گفت: اردوی هشت روزه خوبی در سرعین اردبیل انجام دادیم که برای رسیدن بازیکنان به شرایط مطلوب بدنی و تاکتیکی به ما کمک کرد و پیشرفت داشتیم؛ مخصوصا جوانان تیم وضعیت‌شان بهتر شد و در مجموع تیم به مرز آمادگی خوبی رسید.

او ادامه داد: دور جدید تمریناتمان از امروز در تهران آغاز می‌شود که سعی داریم بیشتر روی مسائل تاکتیکی کار کنیم؛ روز شنبه هفته آینده هم دیدار تدارکاتی مقابل استقلال تهران خواهیم داشت که امیدواریم با نمایش خوب در این مسابقه آماده بازی لیگ برتر برابر ذوب‌آهن شویم.

سرمربی صبا با اشاره به تاثیر دیر آغاز شدن تمرینات پیش از فصل تیمش در آمادگی بازیکنان اظهار کرد: تا حدود زیادی این مسئله جبران و شرایط بازیکنانمان بهتر شده است؛ ما هم شناخت بیشتری نسبت به تمام مسائل تیم و وضعیت بازیکنان پیدا کردیم و امیدواریم در بازی‌های لیگ نتایج خوبی کسب کنیم.

مرفاوی تصریح کرد: تلاش می‌کنیم روند تیم از هر نظر روز به روز بهتر شود؛ دو بازی تدارکاتی‌ای که خیلی سنگین نبود در اردوی اردبیل انجام دادیم ولی خودمان این تیم‌ها را با توجه به شرایط تیم انتخاب کردیم؛ قصد داشتیم با نفت تهران هم بازی کنیم اما این اتفاق نیافتاد ولی با آمادگی کامل مقابل استقلال قرار می‌گیریم تا بازیکنان محک خوبی پیش از مسابقه لیگ برتر بخورند.

او در خصوص اضافه شدن بازیکن جدید با تیم صبا گفت: هنوز مشخص نیست؛ این مسئله بستگی به باشگاه دارد و باید دید شرایط چطور است و وضعیت تیم را نگاه کنیم تا تصمیم بگیریم.

سرمربی صبا اضافه کرد: فعلا کسی از تیم ما جدا نشده و قصد هم نداریم بازیکنی برود، مگر اینکه شرایط خاصی پیش بیاید؛ همه هستند و با یکدیگر تمرین می‌کنند.

 

 

انتهای پیام/