رئال مادرید تنها دو پیروزی تا رسیدن به رکورد تاریخی بارسلونا در فصل 2010-11 فاصله دارد.

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی، زین الدین زیدان به عنوان سرمربی رئال مادرید در آستانه ثبت یک رکورد تاریخی برای کهکشانی ها قرار دارد. او که از هفته 19 فصل گذشته روی نیمکت رئال نشست، توانست رئال را به قهرمانی در لیگ قهرمانان برساند و در لالیگا نیز رکورد 12 برد متوالی در مقطع پایانی فصل را ثبت کند.

 

NTOOMw6wJ7QG

 

 

همه چیز از شکست رئال در دربی مادرید مقابل اتلتیکو شروع شد و پس از آن کهکشانی ها تمام بازی هایشان در لالیگا را با برد پشت سر گذاشتند. این روند در این فصل نیز ادامه داشته و رئال هر دو بازی اول خود را با پیروزی پشت سر گذاشته است(برابر سوسیداد و سلتا) تا رکورد رئال مادرید زیدان به 14 برد متوالی برسد. رئال حالا یک برد تا برابری با رکورد خودش فاصله دارد.

 

میگل مونیوز در فصل 60-61 با ستارگانی چون دی استفانو و پوشکاش توانست رکورد 15 برد متوالی در لالیگا را به ثبت برساند اما در این زمینه رکورد در اختیار بارسلونای پپ  گواردیولا در فصل 2010-11 است که آبی اناری ها در 16 بازی متوالی موفق به کسب پیروزی شدند. دو پیروزی برابر اوساسونا در خانه و اسپانیول در زمین حریف، می تواند زیدان را به رکورد پپ برساند.

 

رئال میگل مونیوز در 15 بازی که بطور متوالی پیروز شد، 57 گل به ثمر رساند اما رئال در 14 بازی اخیر خود 44 گل به ثمر رسانده است. 14 بازیکن مختلف نیز برای رئال در این 14بازی موفق به گلزنی شده اند. رونالدو با 13، بیل با 8 و بنزما با 5 گل زده، از این حیث بهترین آمار را دارند.

 

انتهای پیام/