مربی تیم ملی فوتبال ایران می گوید به احترام نام بزرگ ایران تا پس از دو بازی پیش رو سکوت در پیش گرفته اما بعدا درباره موضوعات مطرح شده با ارائه ادله صحبت خواهد کرد

به گزارش سرویس فوتبال فرتاک ورزشی،جواد نکونام در پاسخ به این سوال که واکنش شما به موضوعات مطرح شده پس از بازی اخیر چیست، گفت: در اول باید یادآوری کنم که اولویت اصلی ما در حال حاضر تیم ملی است. من به شخصه در دوران فوتبالی ام و حالا که وارد عرصه مربیگری شده ام همواره منافع مردم و کشور برایم در اولویت بوده است و به همین خاطر فعلا سکوت می کنم

جواد نکونام افزود: ما هر چه داریم از کشورمان است و این اصلا شعار نیست و مطمئنا تا جایی که در توان داریم باید پایبند به اولویتهای ایران عزیزمان باشیم.

به شخصه اینجانب خود را  همیشه هوادار و حامی هنر ناب ایرانی میدانم، البته باید ذکر کنم که این شامل افرادی میشود که لیاقت یدک کشیدن نام هنرمند را داشته باشند.

جواد نکونام درباره برخی اظهارنظرها در روزهای اخیر هم گفت: راجع به این سیاهی لشکرها و افرادی که به نام بازیهای خیریه  قصد بازپرداخت بدهیهای گذشته خود را دارند و مغازه ای باز کرده اند بعد از دو بازی مهم تیم ملی حتما با ارائه ادله و مطالب کافی به طور مفصل صحبت خواهم کرد.

 

انتهای پیام/