مدیرفنی تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که به 3 دلیل باید از عملکرد این تیم در بازی دوستانه روز گذشته برابر راه‌آهن راضی بود

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی،بهتاش فریبا در این‌باره می‌گوید: 3 دلیل وجود دارد که باید از عملکرد استقلال در بازی با راه‌آهن راضی بود. اولین دلیل این است که تیم ما 8 موقعیت گل ایجاد کرد و فقط جابر انصاری به تنهایی 4 یا 5 موقعیت را از دست داد. ما در بازی‌های قبلی موقعیت گلی ایجاد نمی‌کردیم و این اتفاق مثبتی برای استقلال است.

 

وی ادامه داد: دلیل دوم این است که ما در طول یک هفته تمرین موفق شدیم برای تیممان پلن B  طراحی کنیم.  در بازی‌های قبلی همه به ما می‌گفتند که تنها تاکتیک استقلال روی سانترهای خسرو حیدری است ولی ما در بازی روز گذشته چه در گل اول و چه در گل دوم که از طریق پنالتی به ثمر رسید از عمق دفاع حریف استفاده کردیم که این اتفاق مثبتی است.

 

مدیرفنی استقلال در پایان گفت: دلیل سوم که باید از عملکرد استقلال راضی باشیم این است که راه‌آهن را بردیم. در این شرایط فشار روی کادرفنی بسیار است و این برد می تواند روحیه بچه‌ها را زیر و رو کند. فکر می‌کنم این موضوع اتفاق کاملا مثبتی برای استقلال است.

 

انتهای پیام/