نتایج ضعیف استقلال در 4 هفته ابتدایی لیگ شوک بزرگی به هواداران این تیم وارد کرده است.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، روزی که منصوریان قرارداد خود را با استقلال منعقد نمود، درصد بالایی از طرفداران استقلال روزهای رویایی را با این سرمربی محبوب استقلالی متصور بودند.

 

نقل و انتقالات که از راه رسید بازی های رسانه ای و جنگ و جدل های بازیکن ربایی از رقیب دیرینه، شادی استقلالی ها را بیشتر کرد.

 

تمرینات استارت خورد چند هزار نفر آمدند و وعده های علی منصور از راه رسید و با دلیل و بی دلیل حرف از دربی وسط می آمد و فتح دروازه پرسپولیس و جبران 5 سال نبردن این تیم همه و همه دست به دست هم داد تا هواداران آبی دوست سر از پا نشناسند غافل از این که این صحبت ها فشار روانی شدیدی به سرمربی و بازیکنان استقلال وارد کرد.

 

فارغ از بحث های تاکتیکی و عدم خرید مهره های موثر و کارآمد که ضعف اصلی استقلال در فصل گذشته بود و امسال هم مرتفع نشده است به نظر می رسد که بزرگترین مشکل منصوریان و تیمش روحی روانی می باشد و باید تا قبل از رویارویی با پرسپولیس در هفته ششم در برابر ماشین سازی تبریز به هر قیمتی شده سه امتیاز بازی را کسب کنند و دل خوش به کسب یک برد در برابر راه آهن یزدان دسته اولی نباشند .

 

پیروزی در برابر ماشین سازی رمز رفع بحران بوجود آمده برای منصوریان و تیمش خواهد بود و پایانی بر آن به شرط این که بزرگترهای استقلال همراهی کنند، هواداران صبوری و البته کادرفنی نه چندان باتجربه استقلال اشتباهات واضح و عیان تاکتیکی وعدم بازدهی مهره های اسمی تیم شان را ببینند.

حسام نیک پی

 

انتهای پیام/