با توجه به شکایت مربیان استقلال از باشگاه نفت تهران،احتمال دارد پیوستن حق دوست به استقلال با مشکل مواجه شود

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی،با توجه به اینکه دو باشگاه نفت تهران و استقلال برای پیوستن حق دوست به جمع آبی ها به توافق رسیده بودند اما به نظر می رسد در این میان حضور محمد خرمگاه و علی چینی در فدراسیون فوتبال و شکایت آنها از باشگاه نفت برای دریافت مطالباتشان باعث دردسر برای جذب حق دوست به استقلال شده است چرا که احتمال دارد مالکان باشگاه نفت نیز به دلیل مصاحبه های این مربیان مانع حضور حق دوست در استقلال شوند .

با این تفاسیر باید منتظر ماند و دید در نهایت مسئولان باشگاه نفت برای پیوستن این بازیکن به جمع استقلالی ها رضایت خواهند داد یا خیر .

 

آسیب دیدگی سطحی مچ پای هافبک استقلال

محسن کریمی هافبک تیم فوتبال استقلال از ناحیه مچ پا دچار آسیب دیدگی و ضعف در این ناحیه شده است و بر همین اساس پزشکان باشگاه در نظر دارند برای جلوگیری از مصدومیت این بازیکن کارهای تقویتی را برای وی در دستور کار قرار دهند.

با توجه به هماهنگی های صورت گرفته قرار است کریمی هافبک آبی پوشان هفته ای دو بار به جای تمرین به کلینیک برود تا روی مچ پای او کارهای تقویتی صورت گیرد.

از طرفی قرار است فرشید باقری و کاوه رضایی دیگر مصدومان استقلال نیز پس از اینکه تحت پزشک تیم قرار گرفتند نسبت به رفع آسیب دیدگی خود اقدام کنند.

 

انتهای پیام/