دو تیم سردار بوکان و شاهین ماهشهر عصر فردا به مصاف هم می روند.

به گزارش سرویس لیگ دو فرتاک ورزشی، فوتبال در بوکان به بخشی از زندگی مردم آن شهر تبدیل شده است، جایی که  سردار بوکان با تمام کمبودهایش به تمام وجود تمرین می کند و پر تلاش است تا بتواند نماینده شایسته ای برای خطه غرب کشور باشد.

اما هواداران پر شور این شهر باید هفته اول را به دور از تیم محبب شان نتیجه را دنبال نمایند و سردار بوکان که  خاطره خوشی از ماهشهری ها ندارد باید به مصاف شهرداری ماهشهر برود تا عیارش در اولین بازی این فصل از رقابت های لیگ دو مشخص شود.

سردار دومین سال حضور خود را  در لیگ دو تجربه می کند و به علت  یک سری از مشکلات تنها 10روز است با سرمربی جوان و با انگیزه خود شروع کرده است که تنها فقط چندین جلسه تمرین در تهران و یک بازی تدارکاتی هم مقابل تیم پرقدرت بادران لیگ یکی که فقط بایک گل مغلوب شده بود.

شهرداری ماهشهر که با قدرت به لیگ دو آمده است می خواهد حضور خود را به رخ حریفان بکشد و از همین ابتدا دوست دارد که زهر چشمی از یک تیم مدعی در لیگ دو بگیرد و فردا شاید مصافی سخت بین دو تیمی هستیم که به شدت دنبال پیروزی هستند. 

باید دید و به انتظار نشست که آیا با وجود این همه مشکلات شاگردان پیروز قربانی می توانند در ورزشگاه شهدا ماهشهر دمای غیر قابل تحمل بالای 50درجه ای را تجربه می کنند.

خبرنگار: "کمال میرزااحمدی"

 

انتهای پیام/