ژوزه مورینیو مربی پرتغالی منچستر یونایتد اعتقاد دارد که آمادگی تیمش پیش از داربی شهر منچستر به علت وقفه ناشی از برگزاری بازی های ملی، به طرز اجتناب ناپذیری تحت تأثیر قرار خواهد گرفت

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی،ژوزه مورینیو پس از آغاز رؤیایی منچستر یونایتد در فصل جدید لیگ برتر، نگران وقفه ای است که به دلیل برگزاری بازی های ملی در لیگ برتر ایجاد می شود. وی اعتقاد دارد که این وقفه می تواند تأثیر منفی بر روند آمادگی رو به رشد و خیره کننده تیمش داشته باشد. بسیاری از بازیکن های منچستر یونایتد درگیر بازی های ملی بوده و اکنون به اردوی تیم های ملی خود اضافه شده اند. دوری ملی پوش های یونایتد از این تیم در آستانه تقابل دوباره آقای خاص با پپ گواردیولا باعث می شود که مورینیو از روند تمرینات و نحوه زندگی بازیکن های خود بی خبر باشد. ژوزه مورینیو درباره تمرینات اخیر یونایتد به تلویزیون اختصاصی این باشگاه می گوید:

ما در حال حاضر با ۸ بازیکن غالباً نیمکت نشین و همچنین سم جانستون به عنوان دروازه بان تمرین می کنیم. من از نحوه تمرین، ریکاوری و زندگی بازیکن های ملی پوش در این مدت بی خبر خواهم بود. برخی از آنها دوشنبه و برخی دیگر نیز جمعه به نزد ما بر می گردند. حتی سه بازیکن یعنی سرخیو رومرو، مارکوس روخو و آنتونیو والنسیا تنها یک روز پیش از بازی مقابل منچستر سیتی به اردوی ما اضافه می شوند. این قضیه یک فرایند پیچیده و دشوار را برای ما به وجود خواهد آورد. البته من به همه بازیکن هایی که اکنون از جمع ما جدا شده اند عشق می ورزم چرا که آنها برای تیم ملی کشورشان به میدان می روند.

گفتنی است که زلاتان ابراهیموویچ ابر ستاره سوئدی ۳۴ ساله منچستر یونایتد پس از بازنشستگی از تیم ملی سوئد، اکنون به تعطیلات رفته و حتی ژوزه مورینیو، دو روز بیشتر از سایر بازیکن های این تیم، به وی استراحت داده است. در واقع بازیکن های غیر ملی پوش یونایتد به استراحت دو روزه و زلاتان ابراهیموویچ به استراحت ۴ روزه رفته اند.

 

انتهای پیام/