باشگاه مس کرمان برای تامین هرچه بیشتر اعتبارات خود از حضور اسپانسرها به گرمی استقبال می‌کند و در این زمینه با آغوشی باز دست نهادهای صنعتی را برای همکاری می‌فشارد.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، خوشبختانه در روزهای اخیر حضور نهادهایی برای قبول اسپانسرینگ باشگاه مس ولو به صورت محدود آغاز شده است و شرکت صنعتی همرس نیز در این زمینه پیشگام گردیده است.

شرکت همرس که در کار تولید و تهیه‌ی آب معدنی‌های کاملا طبیعی و سالم می‌باشد، با توافقی که با باشگاه مس کرمان انجام داد، تهیه‌ی آب معدنی‌های تیم‌های ورزشی باشگاه را متقبل گردید و در مقابل نیز باشگاه مس کرمان خدمات تبلیغی و معرفی محصولات این کارخانه را مطابق برنامه‌های تبیلیغی و ورزشی روز دنیا انجام خواهد داد.

مسلما حضور نهادهای صنعتی همانند شرکت همرس در کنار باشگاه مس می‌تواند سودهای متقابل و مشترک زیادی داشته باشد و باشگاه مس کرمان از حضور این نهادهای صنعتی در کنار خود به شدت استقبال می‌کند.

پیش از این برخی از نهادها برای جشن باشکوه پیراهن و اتحاد تیم مس نیز به صورت اسپانسرینگ وارد عرصه شده بودند که این مقدمات خوبی برای فعالیت بیشتر در این زمینه می‌باشد.

بدیهی است نهادهای صنعتی دیگر که در این زمینه علاقه‌مند به همکاری با باشگاه مس کرمان باشند می‌توانند در این بخض اعلام آمادگی نمایند.

خبرنگار: "سعید قرائی"

 

انتهای پیام/