گزارش کاملی از فعالیت‌های دپارتمان تشریفات به تاج ارائه شد

به گزارش فرتاک ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، علی صدیقی در ابتدا گفت: نشست بسیار خوبی را حضور مهدی تاج، رئیس فدراسیون، محمدرضا ساکت، مشاور رئیس و مدیر تیم های ملی و کارکنان دپارتمان تشریفات و امور مسافرتها بعدازظهر امروز برگزار شد. در ابتدای جلسه گزارشی از شرح فعالیتها و اهم وظایف و اقدامات این دپارتمان ارائه شد.

وی در ادامه گفت: برنامه ریزی در نحوه چیدمان و رزرو محل اقامت و پذیرایی تمام رده های سنی اعضای تیم های ملی بانوان و آقایان شرکت کننده در اردوهای تدارکاتی و رسمی و شرکت کنندگان در دوره های آموزشی داوری و مربیگری از جمله فعالیتهای این دپارتمان است که کلیه این موارد با در نظر گرفتن صرفه و صلاح فدراسیون در صرف هزینه ها و بودجه و امکانات موجود و قالباً با در نظر گرفتن اولویت اقامت در مهانسراها و هتل آکادمی ملی فوتبال صورت می گیرد.

رئیس دپارتمان تشریفات و امور مسافرتها در ادامه گفت: رزرو هتل جهت اسکان اعضای تیم های خارجی، داوران، ناظران، مدرسین AFC و FIFA، مسئولان و روسای سایر فدراسیون فوتبال کشورهای دیگر که جهت برگزاری مسابقات رسمی یا تدارکاتی و حضور در دوره های آموزشی و شرکت در جلسات به ایران سفر می کنند از زمره مهمترین اقدامات این دپارتمان است که شرح مفصل آن در جلسه ارائه شد. مکاتبه با وزرات ورزش جهت اخذ مجوز شورای برون مرزی اعضای تیم های ملی و باشگاهی، داوران، مدرس ها، ناظران بازی و مسئولان فدراسیون فوتبال که به منظور شرکت در اردوهای تدارکاتی و مسابقات رسمی برون مرزی و صدور نامه های اخذ مجوز صدور روادید ورود به کشور اعضای تیم های ملی و باشگاهی خارجی، داوران، ناظران و مربیان و بازیکنان تیم های ملی و باشگاهی از طریق دفتر امور مشترک فدراسیون های وزرات ورزش و جوانان و وزارت امور خارجه از دیگر فعالیتهای این دپارتمان است.

رئیس دپارتمان تشریفات و امور مسافرتهای فدراسیون در ادامه افزود: تنظیم و ارسال نامه های درخواست صدور مجوز خروج و ماموریت ورزشی بازیکنان مشمول (محصل، دانشجو و سرباز) تیم های ملی و باشگاهی اعزامی به مسابقات و اردوهای تدارکاتی برون مرزی به دفتر مشترک فدراسیون های وزارت ورزش و جوان و کمیته ملی المپیک، صدور بلیط های رفت و برگشت داخلی بازیکنان شهرستانی تیم های ملی شرکت کننده در اردوهای تدارکاتی و رسمی، صدور بلیط های رفت و برگشت داوران و ناظران مسابقات در همه رشته ها و رزرو بلیط های خارجی مسئولین، داوران، مربیان و اعضای تیم های ملی کشور در کلیه رده ها به منظور حضور در اردوهای تدارکاتی، تورنمنت ها و مسابقات رسمی و از جمله فعالیتهایی است که این دپارتمان به صورت روزانه در حال انجام می دهد.

صدیقی در ادامه افزود: تحویل مدارک درخواست روادید اعضای تیم های ملی به سفارتخانه های کشورهای مقصد در تهران، بدرقه و همراهی اعضای کلیه تیم های ملی از هتل به فرودگاه و استقبال اعضای تیم های ملی خارجی، داوران و ناظران و مسئولین فدراسیون های مختلف از فرودگاه تا هتل محل اقامت آنها فعالیتهایی است که این دپارتمان انجام می دهد.

وی در ادامه ضمن اعلام مجدد برگزاری دوره آموزشی برای سرپرستان تیم های ملی گفت: به منظور بالابردن کیفیت و بهره وری در این دپارتمان و بویژه در ارتباط با تیم های ملی مقرر شد تا در کارگاه آموزشی با حضور کلیه سرپرستان تیم های ملی که روز سه شنبه برگزار می شود، نکات و مسایلی که باید پیش از هر اردوی تدارکاتی داخلی و بین المللی باید مد نظر این عزیزان قرار بگیرد مورد بازآموزی قرار خواهد گرفت.

صدیقی در پایان گفت: از جمله مواردی که رئیس فدراسیون فوتبال بر آن تاکید داشت انجام کلیه موارد فوق الذکر با توجه به اصل صرفه جویی در هزینه ها و انجام به موقع امور و جلوگیری از اتلاف منابع و در راستای ارتقای جایگاه رفیع ملی و بین المللی کشور ایران بود. ضمنا در پایان نشست گزارش کاملی از عملکرد سه ماهه نخست این دپارتمان در سال جاری شامل جدول رزرو هتل سال 94 و برنامه های شش ماهه سال 95 و جدول و لیست کلیه اعزام های برون مرزی از ابتدای سال 87 تا ابتدای تیرماه 95 به صورت مکتوب ارائه شد.

 

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: مهدی تاج - علی صدیقی -