علی کریمی ملی پوش سابق فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس که به جادوگر فوتبال ایران معروف است ، در تمرین گروهی عصر دوشنبه تیم فوتبال خونه به خونه مازندران حضور یافت

به گزارش سرویس فوتبال لیگ دسته یک فرتاک ورزشی،کریمی که مشاور فنی مالک باشگاه دسته اولی خونه به خونه مازندران است، به همراه قاسم حسن زاده امیری مالک و مدیرعامل باشگاه در محل تمرین این تیم در زمین ورزشی 'کردکلا' امیرکلا بابل ، ازنزدیک شاهد تمرین این تیم بودند.

کریمی پس از ورود به زمین تمرین، مورد استقبال گرم 'علیرضا مرزبان' سرمربی تیم خونه به خونه قرار گرفت و این دو برای دقایقی با هم گفت و گو کردند.

اندک تماشاگران حاضر در محل تمرین باشگاه خونه به خونه هم کریمی و حسن زاده امیری مالک باشگاه را تشویق کردند.

' فلوریس شاپ ' ، مربی هلندی - پرتقالی و دستیار اول مرزبان که عصر دیروز با تیم خونه به خونه تا پایان رقابت های لیگ قرارداد بسته بود ، در تمرینات این تیم حاضر شد و عملکرد شاگردانش را زیر نظر داشت.

پس از آن مرزبان کارهای تاکتیکی را با بازیکنان تیم مرور کرد و در پایان بازی دستگرمی هم میان بازیکنان این تیم برگزار شد.

در پایان تمرین گروهی تیم خونه به خونه ، علی کریمی ، حسن زاده امیری ، علیرضا مرزبان به همراه مهران نجفی و مهرداد میناوند دستیاران خود برای دقایقی در خصوص شرایط تیم با هم به گفت وگو کردند.

حضور علی کریمی، مشاور مالک باشگاه خونه به خونه به همراه قاسم حسن زاده امیری که پس از پایان رقابت های فصل گذشته این تیم برای نخستین بار درتمرینات گروهی حاضر شده بود، به برخی شایعات در 2 ماه گذشته در باره قطع همکاری او با باشگاه خونه به خونه پایان داد.

تیم خونه به خونه مازندران در هفته ششم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور عصر پنجشنبه در بابل میزبان تیم رده سومی آلومینیوم اراک است.

خونه به خونه در پایان هفته چهارم با کسب 8 امتیاز در رده نهم جدول رده بندی این مسابقات قرار دارد.

 

انتهای پیام/