سرمربی پیشین تیم ملی چین تأکید کرد که این تیم با خودباوری می‌تواند ضمن کسب نتیجه لازم برابر ایران به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هم صعود کند.

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی، سایت کایویند چین با انتشار تصویری خاطره‌ساز از بورا میلوتینوویچ، سرمربی پیشین تیم ملی چین به نقل از او نوشته است: ایران و کره جنوبی رقابت اصلی گروه A را با یکدیگر خواهند داشت، اما نباید از تیم‌های ملی قطر و چین هم غافل شد.

بورا میلوتینوویچ که به‌خاطر رساندن تیم ملی چین به جام جهانی 2002 برای اولین بار محبوبیت ویژه‌ای بین اهالی فوتبال این کشور دارد، در ادامه اظهار داشته است: هواداران فوتبال چین انتظار زیادی برای حضور تیم ملی کشورشان در جام جهانی 2018 روسیه دارند و بازیکنان این تیم نیز در سال‌های اخیر تجارب بسیار خوبی در دیدارهای بین‌المللی کسب کرده‌اند.

این مربی 71 ساله اهل صربستان در خصوص گائو هانگبو، سرمربی بومی تیم ملی چین هم خاطر نشان کرده است: گائو قابل ستایس است، زیرا باعث انسجام ذهنی قدرتمندی بین بازیکنان تیم ملی چین جهت صعود به جام جهانی 2018 روسیه شده است. مهم‌ترین مسئله تیم ملی چین تقویت باور به خود است و معتقدم در این صورت می‌تواند با حمایت هوادارانش ضمن کسب نتیجه لازم در بازی برابر ایران به جام جهانی  صعود کند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/