تیم شاهین ماهشهر عصر دیروز دوشنبه در چارچوب هفته دوم لیگ دسته دو فوتبال کشور برابر شهرداری همدان سه بر یک شکست خورد.

به گزارش سرویس لیگ دو فرتاک ورزشی،تیم شاهین ماهشهر عصر دیروز دوشنبه در چارچوب هفته دوم لیگ دسته دو فوتبال کشور برابر شهرداری همدان سه بر یک شکست خورد.


موسی قنواتی دوشنبه شب گذشته در پایان دیدار تیمش مقابل شهرداری همداناظهار کرد: اشتباه داور در صحنه گل دوم تیم شهرداری همدان باعث برهم خوردن شرایط تیم ما و این شکست سنگین شد.


وی اضافه کرد: داور این دیدار قضاوت ضعیفی به نمایش گذاشت و بارها با سوت های اشتباه و تسلط نداشتن بر صحنه ها، جریان بازی را تغییر داد.


قنواتی با انتقاد از نحوه انتخاب داوران در لیگ های پایین به ویژه لیگ دو گفت: انتظار داریم داوران باتجربه را برای لیگ دو انتخاب کنند و اجازه ندهند اشتباه داوران سرنوشت تیم ها را تحت تاثیر منفی قرار دهند.


وی درباره اخراج خود در اواخر نیمه نخست این بازی گفت: دلیل اخراجم را باید از داور بازی سووال کرد که بی مورد این تصمیم را گرفت.


وی با انتقاد از ناظر بازی تیمش مقابل شهرداری همدان گفت: ناظر بازی هم مدیریت لازم را در زمین بازی نداشت و باعث ایجاد شرایط نامطلوب در حین بازی شد.


سرمربی شاهین ماهشهر در ادامه به بازی دو تیم اشاره کرد و گفت: هر دو تیم فوتبال خوبی را ارایه دادند و شهرداری از موقعیت ها بهتر استفاده کرد.


وی افزود: با تعطیلی موقت رقابت های لیگ دو به دنبال بازسازی شرایط روحی تیم و کسب نتایج مناسب در ادامه رقابت ها خواهیم بود.


تیم شاهین ماهشهر با شکست روز گذشته مقابل شهرداری همدان در رده هشتم جدول رده بندی گروه سه لیگ دسته دو فوتبال کشور جای گرفت.

 

انتهای پیام/