نیما میرزازاد دروازه بان ۱۹ ساله ملوان انزلی دیروز همراه با تیم فوتبال جوانان ایران به چین رفت.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، تیم جوانان ایران دو هفته در کشور چین اردوی آمادگی و مسابقات تدارکاتی دارد و در این مدت میرزازاد همراه ملوانی ها نخواهد بود.

مایلی کهن نگران خط دفاعی

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در ۵ بازی گذشته خود ۵ گل دریافت کرده است و این آمار از نظر مایلی کهن اصلا خوب نیست او سخت نگران خط دفاعی خود است و شدیدا به فکر چاره افتاده است.

حضور کم سابقه بازیکنان پایه در بزرگسال

در فصل جاری : حسام سلطان پور – میلاد جلالی – میلاد بختیاری – یاشار اسد نژاد – ساسان جعفری کیا – رضا صفر پور – خشایار زبر جد – صادق صادقی – ایمان مهدی نژاد – علی نیاوند و آصف رعنای مهرپور ۱۱ بازیکنی هستند که از تیمهای پایه به تیم بزرگسالان ملوان اضافه شدند از نکات مثبت این امر که هر یازده بازیکن بومی هستند و دست پرورده مربیان زحمتکش و پیشکسوت باشگاه ملوان می باشند و در چند سال اخیر حضور یازده بازیکن از رده سنی پایه در تیم فوتبال بزرگسال کم سابقه و مایه مباهات می باشد.

کرمی به بازی مقابل اکسین نخواهد رسید.

شهاب کرمی به دلیل مصدومیت به بازی هفته ششم مقابل اکسین نخواهد رسید. کرمی در هفته چهارم و در بازی مقابل سپیدرود توسط محمد رستمی مصدوم شد.

درخشش تیم دوم ملوان

تیم فوتبال ملوان نوین بندرانزلی که موفق شد در فصل گذشته به مقام نایب قهرمانی مسابقات فوتبال لیگ برتر گیلان دست پیدا کند , امسال می بایست به عنوان نماینده گیلان در مسابقات جام حذفی کشور شرکت کند .

این تیم روز یکشنبه گذشته در یک دیدار تدارکاتی به مصاف تیم فوتبال بزرگسالان ملوان رفت و با ارائه یک فوتبال قابل تحسین به تساوی دو بر دو رسید از نکات مثبت این بازی اینکه یاشار اسدنژاد با درخشش در این بازی موفق شد نظر مساعد محمد مایلی کهن را جلب نماید و در آخرین روز نقل و انتقالات به تیم بزرگسالان ملوان بپیوندد.

رضى فصل را از دست داد

محمد رضی هافبک جوان و دوست داشتنی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در تمرینات تیم فوتبال ملوان دچار پارگی رباط صلیبی شد و با توجه به مدت زمان طول درمان تقریبا می توان گفت این فصل را از دست خواهد داد.

برای این بازیکن خوب و دوست داشتنی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی آرزوی سلامتی می نماییم.

 

انتهای پیام/