در خط دفاع خوب میانی متوسط و هجومی ضعیفیم

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتری فرتاک ورزشی،تیم های چین و ایران از ساعت 16 امروز در ورزشگاه المپیک شن یانگ دومین هفته رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018 در منطقه آسیا به مصاف هم رفتند که این مسابقه در حضور 60هزار تماشاچی با نتیجه صفر-صفر به پایان رسید.

بی برنامه گی در فاز هجومی اصلی ترین چیزی بود که در این بازی به چشم آمد.همین ایراد در  بازی قبل ما در مقابل قطر باعث شد که ما تا دقیقه 90 نتوانیم در زمین خودمان به آن ها گل بزنیم.

در خط هافبک ما آندو تیموریان و عزت الهی جوان بسیار خوب با همدیگر هماهنگ شده اند و به نوعی همدیگر را پوشش میدهند.اما نقطه قوت ما در درون دروازه و خط دفاعی ما بود.جایی که وقتی در همان 15 دقیقه اول وقتی پژمان منتظری مصدوم شد پورعلی گنجی به خوبی از عهده ی وظایفش برآمد وراندمان بسیار مثبتی در این پست داشت.در خط دفاع آنقدر خوب بودیم که حتی اشتباه رضاییان خیلی به چشم نمی آمد.

اما نقطه آزاردهنده تیم، بازی بیش از حد مسعود شجاعی با توپ بود، تا جایی که ذهن بیننده را آزار میداد.اگر مسعود شجاعی روحیه تاکتیکی تری پیدا کند و بیشتر در خدمت تیمش باشد قطعا در فاز هجومی راحت تر از این ها میتوانیم نقشه های کی روش را پیاده کنیم

 

انتهای پیام/