سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان در این باره گفت: با توجه به شرایط حساس لیگ دسته دوم فوتبال کشور تصمیم به انصراف از رقابت های جام حذفی فوتبال کشور گرفتیم.

به گزارش سرویس لیگ دو فرتاک ورزشی،سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان در این باره گفت: با توجه به شرایط حساس لیگ دسته دوم فوتبال کشور تصمیم به انصراف از رقابت های جام حذفی فوتبال کشور گرفتیم.


هادی گل محمدی روز سه شنبه اظهار کرد: جام حذفی فوتبال کشور متفاوت با بازی های لیگ است و نمی خواهیم با رقابت در این دو عرصه بر بازیکنان فشار مضاعف وارد شود.لیگ دسته دوم فوتبال کشور فرسایشی است و اگر بخواهیم همزمان در جام حذفی شرکت کنیم به طور حتم دچار مشکلات جسمانی به ویژه آسیب دیدگی احتمالی در بازیکنان خواهیم شد.


گل محمدی خاطرنشان کرد: قصد داریم در دو هفته تعطیلات پیش رو لیگ دو نسبت به بازتوانی بازیکنان و بالا بردن سطح آمادگی آنها اقدام کنیم. تیم شهرداری همدان نیازمند بدنسازی بیشتر و ارتقای سطح آمادگی بدنی بازیکنان دارد که با برنامه ریزی دو هفته ای به هدف خود دست خواهیم یافت.


وی یادآور شد: تمرین آماده سازی تیم شهرداری از امروز پیگیری می شود و می خواهیم از این دو هفته تعطیلات برای حضوری بهتر در ادامه رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور نهایت استفاده را داشته باشیم.

 

انتهای پیام/