خوزستانی‌ها در فصل نقل و انتقالات لیگ برتر 5 دروازه‌بان و 4 مهاجم جدید جذب کردند.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، فصل نقل و انتقالات تابستانی لیگ شانزدهم به پایان رسید و حاصل کار 3 نماینده خوزستان در این فصل جدایی 21 بازیکن و خرید 26 بازیکن بود. استقلال خوزستان با خرید 8 بازیکن و قطع همکاری با 10 بازیکن پرکارترین تیم خوزستانی در این فصل بود.

صنعت نفت آبادان در تجربه بازگشت به لیگ برتر برای بقا 9 بازیکن جدید جذب و با 3 بازیکن قطع همکاری کرد. نفتی‌ها یک بازیکن نیجریه‌ای و یک بازیکن کره‌ای جذب کرد و با ترکیبی از جوانان و بازیکنان با تجربه به دنبال درخشش در لیگ شانزدهم است.

فولاد خوزستان نیز امسال سعی بر خرید و حفظ بازیکنان بومی بود و برای همین پاک پرور، مرادیان، کرمی و بوحمدان را جذب کردند. نکته جالب نقل و انتقالات برای فولاد خوزستان جدایی ساسان انصاری و ملحق شدنش به پرسپولیس بود که بعد از 4 هفته نیمکت نشینی به تیم فولاد خوزستان بازگشت.

یکی از نکات دیگر در تیم‌های خوزستانی حضور چشمگیر دروازه‌بانان بود. فولاد خوزستان با علیرضا سلیمی قطع همکاری کرد و مرادیان و طالب‌لو را به تیم اضافه کرد تا با طهماسبی تیم دروازه بانی این فصل فولاد را تکمیل کنند. استقلال خوزستان وحید شیخ ویسی و روبایو را به تیم اضافه کرد تا دست پورموسوی برای جانشینی دخسوس بازباشد.

صنعت نفت آبادان هم که از هوری با تجربه بهره می‌برد، عقیل اعتمادی را به تیم اضافه کرد تا در این فصل به مشکل دروازه بان بر نخورد.

بهرام رشیدفرخی، ارنست ان‌فور، رضا نوروزی و مهدی مومنی بازیکنان هجومی بودند که 3 تیم خوزستانی در این فصل به خدمت گرفتند تا نقاط ضعف خود در خط حمله را برطرف کنند.

 

انتهای پیام/