جام شهدا به تیم کمک می کند تا به شرایط ایده آل برسد

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، سعید آقایی در مورد وضعیت تمرینات تراکتورسازی، گفت: خدا را شکر در این مدت به خوبی تمرین کردیم. تیم از بدنسازی خارج شده و کمی سنگین هستیم. امیدواریم امسال شرایط خوب باشد و بتوانیم نتایج قابل قبولی کسب کنیم.

وی در مورد نفراتی که تراکتورسازی جذب کرده است، اظهار داشت: امسال عملکرد تیم در فصل نقل و انتقالات بسیار خوب بوده است. هر بازیکن ما یک تیم است. بازیکنان اسم و رسم داری گرفتیم و امیدوارم به تیم کمک کنند. خوشبختانه اسکلت اصلی تیم حفظ شده و تغییرات زیادی نداشتیم. امیدواریم که امسال قهرمان لیگ برتر شویم.

مدافع تراکتورسازی در مورد اینکه آیا تیمش امسال شرایط رسیدن به قهرمانی را دارد، عنوان کرد: بدنسازی تیم سنگین بود اما کار به خوبی پیش می‌رود. اگر از لحاظ بدنی شرایط خوبی پیدا کنیم می‌توانیم در مسابقات نتیجه مناسبی کسب کنیم.

آقایی در مورد در پیش بودن جام شهدا، اظهار داشت: همه مسابقات را جدی می‌گیریم امیدواریم در جام شهدا هم شرایط خوبی داشته باشیم. این مسابقات می‌تواند به ما در راستای آماده سازی کمک کند تا به وضعیت بهتری برسیم. از همین مسابقات کار را جدی و پر شور آغاز می‌کنیم.

منبع: فارس

انتهای پیام/