سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: مس رفسنجان بیشترین فشار را در این چند بازی اخیر به ما وارد کرد.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، ماحصل مصاحبه با محمود فکری را در ذیل می خوانید:

آقای فکری برد شیرینی در مقابل مس رفسنجان کسب کردید، بازی امروز چطور بود؟

خدا را شکر که این بازی بسیار سخت را توانستیم با دست پر از زمین بیرون بیاییم. مس رفسسنجان بیشترین فشار را در این چند بازی اخیر به ما وارد کرد. متاسفانه در نیمه اول دو تعویض اجباری داشتیم و این کار ما را اندکی سخت کرد و نتوانستیم در نیمه دوم تعویض هایی داشته باشیم تا تیم جان بگیرد اما بچه ها با تمام وجودشان بازی کردند و از گلی که زدند محافظت کردند تا توانستیم سه امتیاز شیرین را به ارمغان بیاوریم. این برد بسیار خوب را به همه هواداران ها و همه ان هایی که به ما روحیه می دهند تقدیم می کنیم. امیدواریم خدا این انرژی را به ما بدهد تا بتوانیم دل این هواداران را شاد کنیم.

از وضعیت مصدومان بازی امروز خبری در دست هست؟

باید تا فردا صبر کنیم تا ببینیم وضعیت مصدومیتشان به چه حد است. باز هم تاکید میکنم بازی بسیار سختی بود و فشار بسیار زیادی به بچه ها امد. امیدوارم این اسیب دیدگی شدید نباشد تا بتوانیم ان ها را در اختیار داشته باشیم. بابت کمبود بازیکن ما نگرانی نداریم اما وضعیت سلامت بجه ها برای  ما خیلی مهم است و امیدواریم هرچه زودتر این عزیزان به تمرینات اضافه شوند. 

با برد امروز تیم نساجی موجی از خوشحالی هواداران نساجی را فرا گرفت.

بله، از این اتفاق خیلی خوشحالم، خدا را شکر می کنیم که خدا به ما و بازیکنان ما این توانایی را داده که بتوانیم مردم استان را خوشحال کنیم. این خوشحالی حق مردم مازندران و قائمشهر است. همه ما باید کمک کنیم و دست در دست هم دهیم تا خوشحالی بیشتری را به خانه های مردم ببریم. 

مصاحبه: "محمد شهمیری شورمستی"

 

انتهای پیام/