مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت: جذب 10 بازیکن در فصل نقل و انتقالات معنایش موفقیت نیست.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، سعید آذری  در مورد اینکه یحیی گل‌محمدی اعلام کرده هیچ یک از 5 بازیکن مورد نظرش جذب نشده‌اند، گفت: ما یاسر فیاضی و ستاری را جذب کردیم. برخی دیگر که نتوانستیم آنها را به ذوب‌آهن بیاوریم با باشگاه خود قرارداد داشتند و برخی دیگر هم قصد معاوضه بازیکن داشتند که ما نمی‌توانستیم بازیکنان کلیدی خودمان را از دست بدهیم. البته امروز (یکشنبه) یک بازیکن را جذب می‌کنیم. مثلا یکی از بازیکنانی که مورد نظر گل‌محمدی بود نقی‌زاده بود که گسترش اعلام کرد که این بازیکن را از دست نمی‌دهد.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی در فصل نقل و انتقالات فقط به دنبال این هستند که ببینند کدام بازیکن به کدام باشگاه رفت و توجهی به فعالیت‌های زیرساختی توجهی ندارند. باشگاه ذوب‌آهن کلینیک فیزیوتراپی خود را هم تجهیز و تکمیل کرده است. ما گرگ باران‌دیده شده‌ایم. باشگاه ذوب‌آهن کمترین نیاز را به جذب بازیکن جدید دارد. دو سه بازیکن بگیریم جنس تیم ما جور است و هیچ عجله‌ای هم نداریم که خود را وارد هیاهوی نقل و انتقالات کنیم.

آذری در مورد اینکه مسعود حسن‌زاده با وجود جدایی از ذوب‌آهن از او تعریف کرده است، گفت: مسعود از قهرمانان خوب ایران است. افرادی که کارشناسانه فوتبال را دنبال می‌کنند می‌دانند که باشگاه ذوب‌آهن چه کارهایی انجام داده است. برخی تصور می‌کنند اگر 10 بازیکن در فصل نقل و انتقالات بگیرند به موفقیت می‌رسند اما این گونه نیست. باید ببینند عملکرد این بازیکنان در باشگاه قبلی چگونه بوده است. اگر مهاجم گرفته‌اند ببینند چند گل زده و یا دروازه‌بان جدیدشان چند توپ را گرفته است. ذوب‌آهن به این هیاهوها بی‌توجه است. نگرانی هم نداریم. با وجود آنکه بودجه ما انقباضی است اما من مطمئنم سال آینده ذوب‌آهن حضوری آبرومندانه را در لیگ خواهد داشت.

وی در مورد اینکه چقدر بر روی درآمدهای حق پخش تلویزیونی و تبلیغات محیطی سازمان لیگ حساب می‌کند، گفت: هیچ حسابی روی این درآمدها نمی‌کنیم. فصل گذشته هم درآمدی از این بابت نداشتیم. ما کارهای زیربنایی خودمان را دنبال می‌کنیم. مناقصه چمن مصنوعی را هم انجام داده‌ایم تا پایگاهی برای تیم‌های پایه درست شود.

مدیرعامل ذوب‌آهن در مورد برگزاری سوپرجام گفت: همانطور که بهروان گفته برگزاری این بازی به قرعه‌کشی لیگ ارتباط پیدا می‌کند. با این حال سازمان لیگ باید زودتر وضعیت مرا مشخص کند. حاضریم این بازی را در تهران برگزار کنیم و هر تیم هم هزینه‌های خودش را بدهد.

منبع: فارس