مذاکرات باشگاه پرسپولیس با باشگاه استقلال برای جذب مهاجم کروات آبی ها آغاز شد.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی /بعد از اینکه خبرها حکایت از بازگشت دوباره طارمی به پرسپولیس دارد خبر دیگری از راه رسیده و بمبی دیگر برای هواداران پرسپولیس است.

در حالی که فصل جدید رفته رفته به روزهای آغازین خود نزدیک می شود، معضل تیم پرسپولیس در خط حمله هنوز حل نشده و برانکو نتوانسته گزینه مورد نظر خود را برای جانشینی طارمی پیدا کند.

حال  بعد از پیوستن شیمبا به گسترش تبریز و ته کشیده شدن مهاجمان ایرانی و خارجی که گزینه های سرخ پوشان بودند، نیم نگاه پرسپولیس به جذب مهاجم خارجی فصل قبل استقلال است.

پروپیچ که فصل گذشته یک فصل کم فروغ را در استقلال پشت سر گذاشت مورد نظر برانکو قرار گرفته و حتی  مذاکرات اولیه نیز برای این منظور بین دو باشگاه استقلال و پرسپولیس صورت گرفته است.

 پروپیچ هم وطن سرمربی پرسپولیس است و پیش از این هم این دو بارها نشان داده بودند که روابط خوبی با هم دارند و حتی در ضیافت های مشترکی حضور یافته بودند.

مذاکرات اولیه میان دو باشگاه پرسپولیس و استقلال آغاز شده و در شرایطی که هنوز در این باره مذاکرات ادامه دارد اما به نظر می رسد برانکو گزینه نخست خط حمله اش را پیدا کرده است.

 

انتهای پیام/