محمد ارزنده که سابقه حضور در دو المپیک را دارد می گوید: «به سرم زده بروم و فوتبالیست شوم و به شدت هم پیگیر این موضوع هستم.»

به گزارش فرتاک ورزشی، محمد ارزنده ستاره پرش طول ایران که المپیک لندن و ریو را تجربه کرده است، حالا روزهای ناامید کننده ای را پشت سر می گذارد. او در مورد آخرین وضعیت خود می گوید: «از روزی که از المپیک برگشتم، تمرینی نداشتم. قرار بود پس از المپیک در بازیهای ساحلی شرکت کنم؛ اما فرد دیگری جایگزین من شد؛ در حالی که منطقی است ورزشکار المپیکی به این رقابتها اعزام شود. دیگر با چه انگیزه ای تمرین کنیم وقتی نه باشگاهی دارم و نه حقوقی.»

او در ادامه گفت: «علاوه بر من خیلی از دوومیدانی کاران دیگر هم با مشکلات عدیده دست و پنجه نرم می کنند. می توانم به عنوان مثال بگویم محمد صمیمی، کاوه موسوی و خیلی های دیگر هم باشگاه ندارند. برخی از حضور ۱۳-۱۴ تیم در لیگ برتر می گویند؛ اما همه اینها عوام فریبی است. تنها دو تیم در لیگ فعالند که یکی از آنها پول شش سال پیش ورزشکارانش را هم نداده است.»

او هم مثل سایر ورزشکاران المپیکی، شرایط ناخوشایندی را داشته است: « خسته شدیم این قدر از جیب خودمان برای این رشته هزینه کردیم. برای المپیک لندن ماشینم را فروختم و برای المپیک ریو زمینم را. کار به جایی رسید که پول بلیت برگشت مربی ام را خودم پرداخت کردم. به من گفتند هزینه بلیت برگشت در قرارداد مربی ات نبوده است. جالب است که بلیت رفت را فدراسیون می گیرد و بلیت برگشت را من.»

 

انتهای پیام/