مدیرعامل باشگاه ماشین سازى تبریز گفت: در بازى امروز چشم به راه حضور و حمایت هواداران پر شور ماشین سازى در ورزشگاه هستیم.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، میرمعصوم سهرابى در آستانه برگزارى دیدار حساس تیمش برابر مدافع عنوان قهرمانى با تأکید بر ضرورت حضور و حمایت همه جانبه هواداران و تماشاگران فوتبال تبریز در دیدار امروز افزود: مطمئنیم که هواداران نجیب و فهیم ماشین سازى امروز تیمشان را تنها نخواهند گذاشت و با حمایت و تشویق خود ، سبزپوشان را در راه کسب سه امتیاز این بازى حساس و آغاز روند صعودى تیم به سمت رتبه هاى بالاتر یارى خواهند کرد.

مدیر عامل باشگاه فرهنگى ورزشى ماشین سازى شهردارى تبریز هواداران این تیم را سرمایه هاى گرانقدر و بى نظیز سبزپوشان در طول تاریخ باشگاه دانست و تصریح کرد: بدون حمایت و حضور هواداران ، ماشین سازى توان واقعى خود را نمى تواند بروز دهد و من از همه هواداران مى خواهم تیمشان را تنها نگذارند.

سهرابى در خاتمه ابراز امیدوارى کرد ماشین سازى تبریز با ارائه نمایشى دیدنى و تماشاگرپسند ، ضمن کسب سه امتیاز این بازى ، پاسخ حمایت ها و همراهى صادقانه هواداران ماشین سازى و فوتبالدوستان تبریزى را بدهد.

 

 

 

انتهای پیام/