مربی نفت‌تهران گفت: تماشاگر حقیقی پرسپولیس هیچ گاه علیه علی دایی شعار نمی‌دهد و اسیر حرف و حدیث‌های جریان مسابقه نمی‌شود

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی،محمد دایی در خصوص شرایط تیم نفت برای دیدار با تیم پرسپولیس به خبرنگار ورزشی آنا،‌ گفت: «تیم ما در تعطیلات 3 هفته‌ای لیگ تمرینات بسیار خوب و منظمی را پشت‌سر گذاشت و از آنجایی که ما بازی به بازی جلو می‌رویم از همان زمان خود را مهیای بازی با پرسپولیس کردیم. تیمی که مدعی اول قهرمانی است ولی ما می‌رویم که در این مسابقه مهم با امتیاز کامل از زمین خارج شویم و البته که توانایی این کار را هم داریم.»

وی با اشاره به مصدومیت محمد دانشگر مدافع تیم نفت خاطرنشان کرد: «تنها مشکل ما در بازی امروز با پرسپولیس مصدومیت مدافع‌مان دانشگر است که در آخرین بازی ما برابر ماشین‌سازی مصدوم شد و در این مدت نتوانست خود را به این بازی مهم برساند. دیگر بازیکنان تیم نفت در آمادگی کامل هستند و ما تلاش می‌کنیم تا با ارائه یک بازی حساب شده و منطقی اولین شکست پرسپولیس در لیگ برتر را به این تیم تحمیل کنیم.»

مربی نفت‌تهران در واکنش به این موضوع که شکست پرسپولیس کار آسانی نیست، تصریح کرد: «مسلما ما به این نکته کاملا واقفیم و می‌دانیم که گرفتن 3 امتیاز از پرسپولیس کار خیلی سختی است. اما این بازی برای پرسپولیس هم خیلی سخت است و آنها نمی‌توانند روز آرام و بی‌دردسری را مقابل خط حمله ما سپری کنند. مسلما تیمی که در این بازی کمتر اشتباه کند، برنده خواهد بود و تلاش تمامی بازیکنان ما بر این است که اسیر اشتباه نشویم و از اشتباهات احتمالی حریف نهایت استفاده را ببریم.»

او در مورد اینکه احتمال دارد از سوی هواداران پرسپولیس در بازی امروز شعارهایی علیه تیم نفت و علی دایی داده شود، تاکید کرد: «کادرفنی تیم نفت 100 درصد پرسپولیسی است و این تیم را تیم دوم خود می‌داند. وظیفه حرفه‌ای ما این است که در بازی امروز برای موفقیت تیم‌مان تلاش کنیم چرا که به باشگاه نفت تهران تعهد داریم. ما به غیر از زمانی که با پرسپولیس بازی داریم در تمامی مسابقات طرفدار این تیم هستیم و دوست داریم که پرسپولیس موفق شود.»

دایی افزود: «تماشاگر حقیقی پرسپولیس هیچ گاه علیه علی دایی شعار نمی‌دهد و اسیر حرف و حدیث‌های جریان مسابقه نمی‌شود. آنچه اهمیت دارد این است که بسیاری از هواداران پرسپولیس در خارج از استادیوم و در محافل و مکان‌هایی که علی دایی را می‌بینند از او حمایت می‌کنند. آن هواداری که به علی دایی توهین کند، هوادار پرسپولیس نیست و تماشاگرنمااست.»

مربی نفت تهران در خصوص مشکلات مالی که باعث شده بود بازیکنان نفت به تمرین نیایند، عنوان کرد: «ما هیچ روزی تمرین را تعطیل نکردیم. بازیکنان اعتراض‌هایی کاملا بر حق و معقولی داشتند و می‌خواستند که تکلیف‌شان روشن شود و به پول خود برسند که با صحبت‌های سرمربی تیم تمرینات خود را دنبال کردند. البته علی دایی مجبور شد چندین بار با شاگردان خود صحبت کند تا تمرکز بازیکنان برهم نریزد و در کورس قهرمانی باقی بمانیم. ما تیم سوم جدول هستیم و شانس این را داریم که خود را به صدرجدول برسانیم.»

وی درباره تلاش نفت برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا اظهارداشت: «ما در 2 جام این موقعیت را داریم که نماینده ایران در آسیا شویم. شروع خوبی در لیگ برتر و جام حذفی داشتیم و با همه وجود سعی می‌کنیم تا به هدف‌مان برسیم. البته خیلی مسائل در رسیدن به آسیا به دخیل هست.»

دایی در خصوص جاهای خالی که در فهرست تیم نفت تهران وجود دارد نیز عنوان کرد: «باید مهره‌هایی را جذب کنیم که به دردمان بخورند و دربازی‌های لیگ گره‌گشا باشند. ما الان با یک دروازه‌بان کار می‌کنیم و با جدایی وحید شیخ‌ویسی کارمان سخت شده‌است. به طور کل تیم ما روی کاکل 12 بازیکن می‌چرخد و با توجه به تغییرات 70 درصدی که در این فصل در تیم نفت صورت گرفته ما واقعا در هر بازی کار سختی برای جدال با حریفان داریم. قطعا در نیم فصل بازیکنان خوبی را جذب می‌کنیم تا با قدرت بیشتری با حریفان مقابله کنیم.»

 

انتهای پیام/