در چهار چوب مسابقات لیگ دسته دوم از گروه اول دو تیم کیمیا فرایند و شهباز نوژان به مصاف هم رفتند که در پایان با نتیجه 6 بر 0 به نفع کیمیا فرایند رقم خورد.

به گزارش سرویس لیگ دو فرتاک ورزشی، شاگردان جهانبخش جعفری در تیم کیمیا فرایند بعد از انکه چند روز مانده به شروع مسابقات حاضر به تیم داری شدند، نتوانستند بدنسازی خوبی انجام بدهند، یکی دوهفته ابتدایی را با نوسانات زیادی آغاز کردند که مهمترین آن شکست عجیب و غریب این تیم به نفت و گاز گچساران بود.

البته کیمیایی ها بعد از انکه توانستند شکل و شمایل خوبی بگیرند و ما بین مسابقات بدنسازی نسبتا خوبی انجام بدهند، در بازی این هفته مشاهده شد که بسیار آماده و هماهنگ کار میکردند و بازیکنان این تیم به روند مطلوبی از آمادگی جسمانی دست پیدا کردند. جهانبخش جعفری در بازی امروز توانست کمی از اندیشه های تاکتیکی خود را در زمین پیاده کند و 6 گل را برای موفقیت تیمش به ارمغان بیاورد.

البته در 6 تایی شدن شهباز نوژان عوامل بسیار زیادی تاثیر دارد. بازی که در نیمه اول 2 بر صفر به نفع تیم کیمیا فرایند در جریان بود، در نیمه دوم پنالتی به سود شهباز نوژان گرفته شد که مهیار احمد خانی دروازه بان سرحال این روزهای کیمیا فرایند این پنالتی را مهار کرد و بعد از ان کیمیایی توانستند 4 گل دیگر به ثمر برسانند. در این بازی چند تن از بازیکنان کیمیا فرایند عملکرد خوبی داشتند از جمله علی خسرو نژاد که دو گل ابتدایی این بازی را به ثمر رساند و تاثیر فروانی در روند بازی داشت و همچنین در کنار وی حمیدرضا حاج حسن، مهیار احمد خانی و میلاد نجمی عملکرد قابل قبولی از خود ارائه دادند.

با این نتیجه شهباز نوژان که در قعر جدول جا داشت همچنان با 3 امتیاز در رده 11 است و در مقابل کیمیافرایند با 3 امتیازی که در این بازی دشت کرد 6 امیتازی شد و چند پله در جدول رده بندی صعود کرد.

نویسنده: "امیرحسین سلیمی زاده"

 

انتهای پیام/