مدیرعامل استقلال می گوید کار اصلی او در استقلال از چهار سال دوم حضور در این باشگاه آغاز می شود

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی،صحبت های عجیب مدیرعامل استقلال از اولین روزهای حضور او در این تیم آغاز شده و همچنان ادامه دارد. مدیرعامل آبی پوشان که حضور او در استقلال با حواشی زیادی آغاز شده بود و عده ای او را گزینه مورد نظر وزیر ورزش می دانند، در واکنش به سفارشی بودن حضور او در این باشگاه صحبت های جالبی را بر زبان آورده است: من نه توسط وزیر آمدم و نه توسط او خواهم رفت. 30 سال است اعتبار دارم و همینطوری به دست نیامده است. زمانی که فوتسال را پذیرفتم، وزیر نیامده بود.

 

افتخاری اما بی توجه به همه این حواشی برای حضور در استقلال برنامه های طولانی مدتی دارد. مدیرعامل آبی پوشان درباره برنامه های حضور خود در باشگاه استقلال می گوید: هر کسی می‌آید، سه، چهار سال طول می‌کشد تا با فضا آشنا شود. کار اصلی از چهار سال دوم آغاز می‌شود.

 

صحبت های دور از انتظار او مبنی بر حضور طولانی مدت و بیش از چهار ساله در استقلال به خوبی نشان می دهد که او با فضای مدیریت استقلال و هواداران آن آشنایی کافی ندارد.

حضور طولانی مدت در استقلال اتفاقی است که برای مدیران محبوب پیش از افتخاری نیز به سختی به وقوع پیوسته و اگر مدیری بخواهد این صندلی را برای دوره های طولانی تصاحب کند باید در میان هواداران محبوبیت دو چندانی داشته باشد که این موضوع نیز با کسب افتخارات داخلی در کنار حضور پر رنگ در نقل و انتقالات اتفاق می افتد. موضوعی که به نظر با توجه به وضعیت حال حاضر استقلال و مشکلات مالی باشگاه برای افتخاری دور از دسترس است.

 

انتهای پیام/