تیم فوتبال آلومینیوم اراک در هفته دهم رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال باشگاههای کشور یکشنبه در اراک به مصاف اکسین البرز می رود.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، نماینده اراک تا به اینجای رقابتها با کسب 12 امتیاز در جایگاه نهم جدول قرار دارد و در طرف مقابل اکسین البرز با کسب 19 امتیاز در جایگاه دوم جدول ایستاده است.

در این مسابقه که از ساعت 15 در ورزشگاه امام خمینی اراک آغاز خواهد شد، دو تیم در حالی به میدان می آیند که میزبان در آخرین مسابقه خود، مقابل راه آهن تهران با حساب بدون گل به تساوی رسیده است و میهمان نیز پس از کسب تساوی یک بر یک مقابل فولاد یزد عازم اراک شده است.

اکسین البرز با هدایت فیروز کریمی در حالی در این دیدار به مصاف آلومینیوم اراک می رود که تا به اینجای کار که 9 هفته از رقابتها گذشته است آنها با آمار 16 گل زده میانگین 1/78 گل در هربازی را برای خود به ثبت رسانده اند و 7 بار نیز دروازه خود را باز شده دیده اند تا میانگین 0/78 برای گلهای خورده آنها نیز رقم بخورد.ضمن اینکه نماینده استان البرز تا به اینجای لیگ در 3 مسابقه توانسته است دروازه خود را بسته نگه دارد و کلین شیت به ثبت برساند.

در طرف مقابل شاگردان داوود مهابادی در 9 بازی قبل 8 بار دروازه رقبا را باز کرده اند و 6 بار نیز دروازه خود را باز شده دیده اند تا در هر مسابقه به طور میانگین 0/89 گل زده و 0/67 گل خورده به نام آلومینیوم اراک به ثبت رسیده باشد.اراکیها تا به اینجای مسابقات در 5 هفته از 9 هفته بازیها توانسته اند کلین شیت کنند.

حال باید در انتظار این مسابقه نشست و دید که آیا آلومینیوم اراک می تواند با کسب یک پیروزی خانگی مقابل تیم بالانشین اکسین البرز بار دیگر خود را به جمع بالانشینان برساند یا این اکسین البرز خواهد بود که بعد از عدم توفیق مقابل فولاد یزد انتهای جدولی، برای کسب سه امتیاز به میدان می رود.

 

انتهای پیام/