سعید واسعی در دیدار تیم‌های گل‌گهر و بادران بدون شک ستاره میدان بود. او یکبار دروازه شاگردان بگوویچ را به لرزه درآورد و 2 بار هم موفق به بازکردن دروازه حریف شد و باعث شد میثاقیان پس از بازی اعلام کند واسعی با درخشش خود راه را برای سایر جوانان تیم باز کرد.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، سعید واسعی در اینباره گفت: خدا را شکر سه امتیاز بسیار حساس بازی با گل‌گهر و را بدست  آوریم و از فشار زیادی که قرار داشتیم خارج شویم. ما در بازی‌های قبل هم فرصت‌های زیادی را بدست می‌اوردیم اما متاسفانه به دلیل بی‌دقتی در زدن ضربات آخر نمی‌توانستیم آنها را تبدیل به گل کنیم.

وی افزود: مطمئن باشید از بازی با گل‌گهر استارت بردهای ما شروع شده است و این برد شروع دوباره ما در لیگ است. با توجه به سرمربی، بازیکنان و امکاناتی که داریم هنوز جایگاه واقعی خود را در جدول بدست نیاورده‌ایم و باید با دو برد پیاپی دیگر جزء تیم‌های صدرنشین شویم. مطمئن باشید به صدر برسیم آن را به این راحتی‌ها از دست نخواهیم داد.

واسعی در مورد پست تخصصی خود گفت: من خودم دوست دارم پشت مهاجم بازی کنم اما در هر پستی که میثاقیان صلاح بداند بازی می‌کنم به عنوان مثال در بازی با گل گهر صلاح دانست به عنوان هافبک بازی کنم..

هافبک تیم بادران در مورد اظهار نظر میثاقیان در مورد اینکه واسعی راه را برای سایر جوانان بادرامن باز کرد، تاکید کرد: میثاقیان لطف دارد. او تعامل بسیار خوبی با جوانان تیم دارد و به معنای واقعی به انها اعتماد می‌کند. در واقع میثاقیان با اعتمادی که به جوانان تیم می‌کند به ما انگیزه می‌دهد.

وی در مورد بازی با تیم فجر در هفته دهم لیگ برتر هم گفت: ما با انگیزه بردن دیدارهای خانگی‌مان پا به میدان می‌گذاریم. مقابل فجر هم فقط برد می‌خواهیم و حتی برای بازیکنان ما تساوی خم مانند باخت محسوب می‌شود.

 

انتهای پیام/