در اهواز تیم فوتبال استقلال این شهر میزبان ایرانجوان بوشهر خواهد بود.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، هفته دهم لیگ دسته اول کشور با برگزاری 9 دیدار از فردا 25 مهرماه در شهرهای مختلف کشورمان دنبال خواهد شد که در یکی از بازیها در اهواز تیم فوتبال استقلال این شهر میزبان ایرانجوان بوشهر خواهد بود.

این دو تیم ریشه دار و قدیمی فوتبال کشورمان در حالی به مصاف هم خواهند رفت که در 9 هفته اخیر نتایج قابل قبولی کسب نکرده اند که در این بین استقلال اهواز شرایط وخیم تری نسبت به دیگر تیم جنوبی دارد.

آبی های شهر اهواز که پرطرفدارترین تیم این شهر هستند و روزگاری برای خود در فوتبال کشورمان آقایی می کردند ،  این روزها در بحران بسر می برند و در یکی دو سال اخیر عملکردی آسانسوری داشته و آنها پس از اینکه از لیگ دو کشور به یکباره به لیگ برتر رسیدند، در سال گذشته بلافاصله به لیگ یک کشور سقوط کردند و امسال نیز تا اینجای کار وضعیت خیلی بدی را تجربه می کنند و حتی حمیدرضا فرزانه مربی این تیم جدا شد تا حال روز این تیم قدیمی و ریشه دار فوتبال کشورمان چندان مساعد نباشد و در مکان آخر جدول رده بندی قرار بگیرد.

استقلال علاوه بر مشکلات مالی که دست به گریبان این تیم شده، با نتایج خیلی ضعیفی که کسب کرده در 9 هفته اخیر رنگ برد را به خود ندیده است.

ایرانجوان بوشهر نیز در حالی به اهواز امده که در هفته گذشته تیم پرمهره و متمول خونه به خونه را بدون چند بازیکن کلیدی خود متوقف کرد و خیلی امیدوار است تا با برد در این دیدار به وضعیت خود در جدول رده بندی سر و سامانی ببخشد و صعودی چند پله ای را داشته باشد.

جایگاه استقلال اهواز برای هر علاقمندی به این رشته ورزشی ، ناراحت کننده خواهد بود و آنها بدون کسب برد در 9 هفته اخیر فقط با کسب سه تساوی در مکان هیجده ام جدول قرار دارند و قرمزهای بوشهری هم جایگاه چندان مساعدی در جدول ندارند و شاگردان خرمزی با کسب 10 امتیاز که ماحصل دو برد، سه باخت و چهار تساوی است در جایگاه سیزده ام قرار دارند و دو تیم برای رهایی از این وضعیت فقط برای کسب سه امتیاز به میدان خواهند رفت.

قابل ذکر است نبرد دو تیم جنوبی استقلال اهواز و ایرانجوان بوشهر را آقایان: داود محرابی به کمکهای مهدی الوندی ، امید افخمی و امید جمشیدی سوت خواهند زد.

 

انتهای پیام/